Drewniane podkładki na stół Bewood to wyjątkowy produkt dodający stylu i funkcjonalności przestrzeni kuchennej oraz jadalnianej.
Podkładki na stół spełniają dwie funkcje: dekoracyjną i praktyczną. Unikalny design i oraz przyjemna, drzewna kolorystyka sprawiają, że dobrze komponują się z różnymi wystrojami i można dzięki nim doskonale przyozdobić każdy stół. Z naszymi drewnianymi podkładkami każdy mebel stanie się niebanalny. Idealnie sprawdzą się zarówno podczas codziennego użytkowania, jak również w trakcie spotkań w gronie bliskich lub znajomych, a także podczas bardziej oficjalnych okazji. Dodatkowo materiały, z których zostały wykonane są łatwe w utrzymaniu czystości i doskonale chronią powierzchnię stołu lub obrusu przez długi czas, nadając jej przy tym niepowtarzalnego, eleganckiego wyglądu. więcej...
Cena:
299,00PLN
Ilość:
szt.
DostęnyProdukt gotowy do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych. 

Darmowa wysyłka od 150 zł
Drewniane podkładki.
Nasz produkt składa się z dwóch głównych elementów: warstwy wierzchniej czyli starannie wyselekcjonowanego drewna o grubości 3mm a także spodu wykonanego z grafitowego filcu, o wysokiej klasie ścieralności. Zabezpieczenie spodu drewna filcem o grubości 2mm pozwala doskonale chronić meble przed ewentualnymi przetarciami i zarysowaniami. Wierzchnia drewniana część została dodatkowo przyozdobiona unikalnym, autorskim grawerem Bewood w postaci figur geometrycznych. Wszystkie drewniane elementy zabezpieczyliśmy wysokiej klasy naturalnym woskiem. Całość doskonale się komponuje tworząc produkt wysokiej klasy o ciekawym, niepowtarzalnym designie.
Drewniane podkładki Bewood
Orzech amerykański.
Orzech amerykański występuje wyłącznie na środkowym zachodzie i północnym wschodzie USA i południowym wschodzie Kanady. Powszechnie znany na całym świecie jako orzech amerykański lub orzech czarny. Orzech amerykański jest szybko rosnącym (roczny przyrost nawet do 1,1 m) lubiącym światło i przestrzeń drzewem, które osiąga wysokość do 25–30 m. Cylindryczny pień jest zwykle regularny o długości do 15–18 m i średnicy do 1 m. Samodzielnie rosnące drzewa tworzą ogromne, kuliste korony. Drewno Orzecha amerykańskiego, ze względu na swoje dekoracyjne usłojenie oraz szlachetną, ciemną barwę, używane jest przede wszystkim do wykonywania elementów wystroju wnętrz, takich jak meble, parkiety czy okładziny ścian. Drewno to znajduje również specyficzne zastosowania, takie jak budowa instrumentów, czy wykonywanie kolb do karabinów lub ozdobnych guzików. Ze względu na swoją charakterystyczną barwę i ciekawe usłojenie oraz świetne parametry, orzech amerykański jest niezmiernie cenionym gatunkiem drewna użytkowego.
Dąb.
Dąb (Quercus L.) jest rodzajem drzew lub rzadziej wysokich krzewów, zaliczanym do rodziny bukowatych (Fagaceae Dumort). Należy do niego około 200 gatunków występujących głównie w strefie umiarkowanej półkuli północnej (między innymi w Polsce) oraz w wysokich terenach strefy tropikalnej. Dęby słyną z dużych rozmiarów, są to najgrubsze polskie drzewa a ich średnica może przekraczać nawet 3 metry przy wysokości dochodzącej do 25-35 metrów. Drewno dębu jest stosunkowo ciężkie i twarde, dzięki czemu znajduje on powszechne zastosowanie w stolarce budowlanej oraz meblarstwie. Jest wysoce odporny na ścieranie. Drewno dębowe jest koloru żółtobrązowego, posiada wyraźnie zaznaczoną strukturę, z charakterystycznymi dla dębu sękami.

Drewniane podkładki Bewood
Drewniane podkładki BewoodDbamy o to aby wszystkie nasze drewniane podkładki były wyjątkowe. Wykonujemy je ze starannie wyselekcjonowanego drewna, które pozyskujemy w Polsce a także wyszukujemy w najdalszych zakątkach świata.

Drewniane podkładki Bewood
zegarki drewniane

 
Powstaniu każdej z naszych drewnianych podkładek towarzyszy złożony i czasochłonny proces produkcji. Przywiązujemy ogromną wagę do każdego, nawet najmniejszego aspektu powstania naszych podkładek. Znaczną część produkcji wykonujemy, co powoli niespotykane w dzisiejszych czasach – ręcznie. Szlifowanie, polerowanie i precyzyjne nawlekanie drewna to efekt ciężkiej pracy naszych dłoni.
 

Specyfikacja

Element drewniany: Orzech amerykański lub Dąb

Wymiary: 38cm x 28cm

Wykończenie: olej naturalny

Wodoodporność: zachlapania
- unikać długiego kontaktu z wodą (zmywarka, zlew)


Gwarancja: 12 miesięcy
Bezpieczne płatności:
Paczki dostarczają:
Sklep Bewood.pl prowadzony jest przez Bewood Boczkowski Fortuniak Spółka Jawna z siedzibą w Wólce ul. Parkowa 90, 05-083,
zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestr Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000894222; NIP 1182157971made with ♡ in poland Copyright © Bewood 2014-2023