DREWNIANE KLOCKI - Naturalnie, bawią i uczą

Drewniane klocki z serii Bewood Kids to wyjątkowe zabawki, które są synonimem jakości i naturalności w każdej postaci. Z dumą przedstawiamy nasze wyjątkowe drewniane klocki dla dzieci. Wykonaliśmy je ze specjalnie wyselekcjonowanych fragmentów litego drewna bukowego. Ten niezwykły i minimalistyczny produkt jest idealnym połączeniem klasycznej zabawki z naturalnością i ponadczasowością drewna. Każdy drewnianych elementów użytych w zestawie, jest wykonany z bezsękowego drewna pierwszej jakości, pozbawionego konserwantów. Drewniane klocki Bewood przeznaczone są do układania różnego rodzaju budowli według twórczej inwencji dziecka. Jedyne ograniczenie to w tym wypadku wyobraźnia naszego malucha. Każdy z elementów zestawu jest zaprojektowany w taki sposób, aby cieszyć oko i być twórczą inspiracją do zabawy. Jakość Bewood jest gwarancją dbałości o każdy, najmniejszy nawet detal. Każdy zestaw jest zapakowany w naturalny bawełniany worek, umożliwiający łatwe uprzątnięcie klocków po zakończonej zabawie. Zapraszamy do wypróbowania naszych drewnianych klocków Made in Poland.Wybierz swoje klocki:

Drewniane, ekologiczne klocki - stymuluj kreatywność i rozwój dziecka z Bewood


Zapraszamy do świata drewnianych, ekologicznych klocków Bewood - wyjątkowych zabawek, które zachwycają swoją minimalistyczną formą i stymulują kreatywną zabawę. Jesteśmy dumni, że nasze produkty powstają w Polsce! Przez cały proces - od projektowania po zapakowanie i wysyłkę - poświęcamy wiele uwagi, aby dostarczyć klientom najwyższej jakości zestawy. Ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze produkty i jesteśmy w 100% pewni ich doskonałości.

Nasze ekologiczne klocki drewniane są niezwykle wszechstronne i oferują nieograniczone możliwości nauki i zabawy. Z ich pomocą można tworzyć nieskończenie wiele konstrukcji. Nasze zabawki rozwijają zdolności motoryczne dzieci, umożliwiają poznawanie różnych kształtów, stymulują wyobraźnię, rozwijają myślenie przestrzenne i kreatywność, jednocześnie ucząc cierpliwości.

Zapewniamy, że nasze drewniane klocki są ekologiczne, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wierzymy w znaczenie edukacyjnej i bezpiecznej zabawy dla rozwoju dziecka. Nasze zabawki nie tylko zapewniają radość i zabawę, ale także poszerzają horyzonty poznawcze, umożliwiając dziecku rozwijanie swojego potencjału na wielu płaszczyznach.

Przekonaj się sam o wyjątkowości naszych polskich, ekologicznych klocków drewnianych Bewood. Daj swojemu dziecku możliwość odkrywania, eksplorowania i rozwijania umiejętności poprzez fascynującą i edukacyjną zabawę.

 

Filtry
39PLN 109PLN
POTRZEBUJESZ POMOCY?

Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji 
od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00

662 696 696
Koszt połączenia według taryfy operatora

Darmowa dostawa od 150zł

Wysyłka nawet w 24h

Bezpieczne płatności

14 dni za zwrot

Bezpieczne płatności:
Paczki dostarczają:
Sklep Bewood.pl prowadzony jest przez Bewood Boczkowski Fortuniak Spółka Jawna z siedzibą w Wólce ul. Parkowa 90, 05-083,
zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestr Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000894222; NIP 1182157971made with ♡ in poland Copyright © Bewood 2014-