Gwarancja dostawy przed świętami.

DREWNIANE ETUI NA TELEFONY HUAWEI

Drewniane etui Bewood dedykowane telefonom marki Huawei. Drewniane obudowy dla telefonów tego producenta są niezmiennie naszym bestsellerem. Produkty zaprojektowane specjalnie dla smartfonów chińskiej marki pojawiły się w naszej ofercie stosunkowo niedawno i z miejsca zaskarbiły sobie zainteresowanie klientów. Nie może to dziwić, bowiem producent z Shenzhen to w tej chwili jedna z najpopularniejszych marek w naszym kraju, a telefony z serii P oraz Mate to absolutne hity sprzedażowe. Huawei w doskonale wyważony sposób łączy stosunek ceny do jakości. Jest trzecim największym na świecie producentem smartfonów. Celem marki jest dostarczanie najnowszych rozwiązań technologicznych i coraz większej liczbie osób na całym świecie. Slogan – „Nie trać czasu i realizuj marzenia” idealnie wpisuje się również w naszą filozofię. Aby jednak realizować marzenia w sposób bezpieczny warto wyposażyć swój nowoczesny smartfon w wysokie jakościowo etui, prawda?

Wybierz model telefonu:

Etui Bewood Unique Halloween Violet Edycja SpecjalnaEtui Bewood Unique Halloween Violet Edycja Specjalna BestsellerEdycja limitowana 35 szt.

169.00PLN
Etui Honor 9 Neptun  Koniec Serii Ready 170 OkazjaEdycja limitowana -30% 1 szt.

169.00PLN 118.30PLN
Etui Huawei Mate 20 Unique Woda  Koniec Serii Ready 226 OkazjaEdycja limitowana -30% 1 szt.

169.00PLN 118.30PLN
Etui Huawei P40  Unique Ziemia Koniec Serii Ready 130 OkazjaEdycja limitowana -30% 1 szt.

169.00PLN 118.30PLN

Drewniane obudowy do Huawei

Nasze drewniane etui poza drewnem w surowym, naturalnym wydaniu, oferują również drewno ozdobione unikalnymi, niezwykle precyzyjnymi grawerami. Do cięcia i grawerowania drewnianych obudów używamy najwyższej klasy maszyn, które gwarantują precyzję na poziomie 0,01 mm. Wszystkie nasze wzory to unikalne projekty wykonane przez naszych grafików lub we współpracy z młodymi polskimi twórcami. W tej chwili w naszym portfolio posiadamy ponad kilkadziesiąt unikatowych wzorów, ich tematyka jest niezwykle różnorodna, każdy z naszych klientów z pewnością znajdzie coś godnego uwagi. Wiemy, że możliwości ozdobienia drewna nietuzinkowym grawerem jest multum, dlatego nie zamykamy naszej listy wzorów i wciąż poszukujemy nowych inspiracji i popularnych odniesień. Jesteśmy przekonani, że za każdym razem uda nam się zaskoczyć klientów nowym projektem zdobiącym nasze drewniane etui. Pozostawiamy również możliwość samodzielnego spersonalizowania drewnianej obudowy.

Filtry
12PLN 169PLN
POTRZEBUJESZ POMOCY?

Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji 
od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00

662 696 696
Koszt połączenia według taryfy operatora
Bezpieczne płatności:
Paczki dostarczają:
Sklep Bewood.pl prowadzony jest przez Bewood Boczkowski Fortuniak Spółka Jawna z siedzibą w Wólce ul. Parkowa 90, 05-083,
zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestr Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000894222; NIP 1182157971made with ♡ in poland Copyright © Bewood 2014-2022