O firmie

Witaj w świecie Bewood

Jesteśmy polskim producentem drewnianych akcesoriów do urządzeń mobilnych, elementów wystroju biura i mieszkań, a także przedmiotów codziennego użytku. Przygodę z drewnem rozpoczęliśmy przeszło 9 lat temu od stworzenia naszego pierwszego drewnianego etui do telefonu. W ciągu kilku lat przebyliśmy bardzo długą drogę. Dzięki wytrwałości, pracowitości i dużemu poświęceniu – od zera udało nam się stworzyć firmę, która na polskim rynku etui do telefonów osiągnęła wiele.

Maciej Boczkowski co-founder / Michał Fortuniak co-founder


Mieliśmy szczęście i zaszczyt współpracować z największymi markami krajowymi oraz światowymi. Naszymi klientami byli producenci telefonów, telefonie komórkowe czy liderzy rynków: gastronomicznych, elektronicznych, meblowych oraz alkoholowych. Przez lata udoskonalaliśmy nasze produkty, poszerzając naszą wiedzę z zakresu obróbki drewna, dbając o rozwój techniczny linii produkcyjnych oraz zwiększając naszą wykfalifikowaną kadrę. Wszyscy razem tworzymy bewood – firmę która zrodziła się z marzeń, pasji i wytrwałości, które sprawiły, że staliśmy się największym europejskim producentem drewnianych etui z bazą ponad 2000 drewnianych produktów.


Jednak bewood to nie tylko etui do telefonów- sukces w tym segmencie dał nam solidne podstawy dla rozwoju innych projektów. Zdobyte zaufanie klientów oraz rozpoznawalność, pomagają nam rozwijać się równolegle w wielu dziedzinach. W naszym asortymencie znaleźć można również: standy pod monitory/laptopy, podkładki pod naczynia, mapy, wizytowniki, spinki do mankietów, muszki, kolczyki, broszki, zegarki, bransoletki, notesy czy piersiówki. Lista już w tej chwili jest całkiem pokaźna, a możemy obiecać, że to dopiero początek. Mamy wiele pomysłów i celów, które zamierzamy realizować krok po kroku. Wierzymy, że jeszcze nieraz uda nam się zaskoczyć naszych klientów.

Kolejnym aspektem naszej działalności jest współpraca z młodymi polskimi twórcami. Jesteśmy polska firmą i chcemy promować rodzimych artystów. Część z wzorów dostępnych na naszych drewnianych etui jest dziełem Agnieszki Rogozińskiej – zdolnej projektantki pochodzącej spod Szczecina. Za limitowaną edycję etui wypalanych ręcznie odpowiedzialny jest z kolei Wojtek Rzepka – niezwykle utalentowany młody człowiek – parający się unikalną techniką wypalania w drewnie – pirografią.
„Bewood jest jak rodzina – wzajemne wsparcie, zaufanie i atmosfera w pracy to dla nas wartości fundamentalne.” Michał


Naszym najnowszym projektem jest linia produktów premium stworzona we współpracy z najciekawszymi polskimi manufakturami wyrobów drewnianych, skupiona pod jedną intrygującą nazwą – Bewood Selection. Ta linia jest efektem wielomiesięcznych poszukiwań, dyskusji, testów, weryfikacji jakości i wreszcie obopólnej chęci współpracy. Firmy, które pojawiły się w naszej selekcji są gwarantem najwyższej jakości, polskiej produkcji i oryginalnego designu. Każda z firm posiada również wszystkie odpowiednie certyfikaty. Pomysł na tę sekcję zrodził się w naszych głowach już kilka lat temu, teraz po długich i żmudnych przygotowaniach, możemy wreszcie zaprezentować efekt naszej pracy. Bewood Selection to wszyscy najlepsi polscy producenci wyrobów drewnianych skupieni w jednym miejscu. W naszej selekcji posiadamy szeroką gamę produktów, zaczynając od artykułów gospodarstwa domowego a na zabawkach dla dzieci kończąc. Linia Bewood Selection będzie się z czasem powiększać o kolejnych polskich twórców, wszak nie brakuje ludzi utalentowanych z głowami pełnymi pomysłów.
Bezpieczne płatności:
Paczki dostarczają:
Sklep Bewood.pl prowadzony jest przez Bewood Boczkowski Fortuniak Spółka Jawna z siedzibą w Wólce ul. Parkowa 90, 05-083,
zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestr Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000894222; NIP 1182157971made with ♡ in poland Copyright © Bewood 2014-2023