DREWNIANE ETUI NA TELEFONY APPLE IPHONE

Drewniane etui Bewood dedykowane telefonom marki Apple. W trakcie pierwszych rozmów koncepcyjnych poprzedzających powstanie naszej marki, produkty amerykańskiego hegemona jawiły nam się jako pierwszy wybór w naszej kolekcji. Produkty firmy z Cupertino są z nami od początku – pierwsze etui wyprodukowaliśmy dla modelu Apple iPhone 4. Obudowy dedykowane produktom Apple są od lat naszym numerem jeden jeżeli chodzi o sprzedaż. Fani amerykańskiej marki, kupując tak ekskluzywne smartfony więcej uwagi poświęcają również wyborowi nietuzinkowego i eleganckiego etui. Właśnie w tym tkwiła szansa, a później także sukces, naszych drewnianych obudów. Gigant założony w 1976 roku prze Steve’a Jobsa oraz Steve’a Wozniaka od lat wyznacza trendy w zakresie nowych technologii oraz doskonałego wzornictwa. Motto marki Apple - „Think different” – idealnie wpisuje się również w naszą wizję rozwoju. Zaczynając kilka lat temu naszą przygodę, również zdecydowaliśmy się na produkt unikatowy i w tamtym czasie niespotykany - drewniane etui. To stało się podstawą naszego sukcesu, oczywiście w naszej małej, nieporównywalnej z Apple skali.

Wybierz model telefonu:

Etui Bewood Unique Halloween  Violet  Edycja SpecjalnaEtui Bewood Unique Halloween  Violet  Edycja Specjalna BestsellerEdycja limitowana 30 szt.

Etui Bewood Unique Halloween - Violet - Edycja Specjalna

169.00PLN

Drewniane obudowy do Apple iPhone

Drewniane etui Bewood jest nie tylko doskonałą ochroną dla telefonu, choć bezpieczeństwo i funkcjonalność zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Nasze drewniane obudowy pełnią również funkcję eleganckiego dodatku i nietuzinkowego dopełnienia garderoby. Klienci poszukujący produktu wyjątkowego, zwracającego uwagę otoczenia swoim designem i dbałością o detale z pewnością znajdą u nas coś dla siebie. Drewniane etui Bewood to doskonały produkt zarówno do stylizacji bardziej casualowych jak i spotkań biznesowych czy wyjść w bardziej wieczorowym wydaniu. Eleganckie, ponadczasowe drewno pozyskiwane przez nas w najdalszych zakątkach świata, które stanowi esencję etui, to gwarancja unikalności i prestiżu naszych produktów. Wszyscy klienci poszukujący czegoś więcej z pewnością będą zachwyceni, że trafili do naszego sklepu.

Filtry
24PLN 169PLN
POTRZEBUJESZ POMOCY?

Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji 
od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00

662 696 696
Koszt połączenia według taryfy operatora
Bezpieczne płatności:
Paczki dostarczają:
Sklep Bewood.pl prowadzony jest przez Bewood Boczkowski Fortuniak Spółka Jawna z siedzibą w Wólce ul. Parkowa 90, 05-083,
zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestr Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000894222; NIP 1182157971made with ♡ in poland Copyright © Bewood 2014-2023