COVID19 - informacje

Drodzy Klienci, Przyjaciele Bewood,

dla wszystkich obecna sytuacja jest zupełnie wyjątkowa, wyjątkowe są też środki bezpieczeństwa, które każdy z nas podejmuje. Niewątpliwe epidemia koronowirusa zmieniła i ciągle zmienia nasze życie, ma wpływ na nasze postawy, przyzwyczajenia. Wierzymy, że ten trudny czas minie, pozwalając przejść przez niego w zdrowiu. Życzymy Wam siły, wytrwałości, a przede wszystkim zdrowia.

Zespół Bewood działa, ale oczywiście wdrożyliśmy specjalne środki tak, by zachować ciągłość produkcji i dostaw, a jednocześnie zapewnić maksimum bezpieczeństwa naszym pracownikom oraz Wam, nasi Drodzy Klienci.

  • Nasza pracownia działa.
  • Realizujemy wszystkie zamówienia. Staramy się jak najszybciej, ale prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, gdyż pracujemy w systemie rotacyjnym/zmianowym.
  • Odpowiadamy na wszelkie zapytania, maile, odbieramy telefony. Nie zawsze od razu, ale to dlatego, że pracownicy obsługi klienta, którzy pracują z domu łączą ten czas z opieką nad dziećmi. Prosimy o zrozumienie, gdy podczas rozmowy w tle usłyszycie Państwo śmiechy naszych dzieci.
  • Przeprowadzamy obowiązkową dezynfekcję rąk (kilka razy w ciągu dnia).
  • Przeprowadzana jest dezynfekcja wszystkich maszyn, urządzeń i powierzchni.
  • Do pracowni wchodzą TYLKO pracownicy Bewood. Paczki dla kurierów zostawiane są na zewnątrz.

OBSŁUGA KLIENTA
662 696 696
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
POTRZEBUJESZ POMOCY?

Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji 
od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00

662 696 696
Koszt połączenia według taryfy operatora
Bezpieczne płatności:
Paczki dostarczają:
Sklep Bewood.pl prowadzony jest przez Bewood Boczkowski Fortuniak Spółka Jawna z siedzibą w Wólce ul. Parkowa 90, 05-083,
zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestr Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000894222; NIP 1182157971made with ♡ in poland Copyright © Bewood 2014-