Drewniane Mapy

Drewniane mapy.
Drewniane mapy.
Naturalne drewno lub sklejka.
To wyjątkowy produkt dodający stylu i wizualnej głębi każdej przestrzeni. Idealnie sprawdzą się zarówno w ciepłych pomieszczeniach mieszkalnych, jak również w tych bardziej oficjalnych miejscach, takich jak gabinety, biura czy sale konferencyjne.
zegarki drewniane
 
Dbamy o to aby wszystkie nasze drewniane mapy były wyjątkowe. Każdą nich wykonujemy ze starannie wyselekcjonowanego drewna, które pozyskujemy w Polsce a także wyszukujemy w najdalszych zakątkach świata.
 
zegarki drewniane
Orzech Amerykański.
Orzech amerykański występuje wyłącznie na środkowym zachodzie i północnym wschodzie USA i południowym wschodzie Kanady. Powszechnie znany na całym świecie jako orzech amerykański lub orzech czarny.

Dowiedz się więcej

Dąb.
Dąb jest rodzajem drzew lub rzadziej wysokich krzewów, zaliczanym do rodziny bukowatych. Należy do niego około 200 gatunków występujących głównie w strefie umiarkowanej półkuli północnej (między innymi w Polsce) oraz w wysokich terenach strefy tropikalnej.

Dowiedz się więcej

zegarki drewniane
 
Powstaniu każdej naszej drewnianej mapy towarzyszy złożony i czasochłonny proces produkcji. Przywiązujemy ogromną wagę do każdego, nawet najmniejszego aspektu powstania naszego produktu. Do frezowania, klejenia oraz cięcia drewna używamy najwyższej klasy maszyn, które pozwalają nam robić to z dokładnością do nawet 0,01mm. Znaczną część produkcji wykonujemy, co powoli niespotykane w dzisiejszych czasach - ręcznie.  Każdej naszej drewnianej mapie oddajemy serce.
 
Magnetyczne PINY.

Opracowaliśmy innowacyjny sposób umieszczania magnetycznych znaczników bezpośrednio na powierzchni drewna. Dzięki niemu będziemy mieli możliwość zaznaczenia miejsc, które odwiedziliśmy, a nawet przypięcia zdjęć, które na pięknej drewnianej mapie utrwalą nasze wspomnienia z podróży.

zegarki drewniane
zegarki drewniane
Magnetyczny montaż.

Nasza drewniana mapa składa się z kilkudziesięciu oddzielnych elementów – ich montaż ułatwia magnetyczny system umożliwiający korekty położenia poszczególnych fragmentów już po ich zamontowaniu.

Bezpieczne płatności:
Paczki dostarczają:
Sklep Bewood.pl prowadzony jest przez Bewood Boczkowski Fortuniak Spółka Jawna z siedzibą w Wólce ul. Parkowa 90, 05-083,
zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestr Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000894222; NIP 1182157971made with ♡ in poland Copyright © Bewood 2014-2023