Prezentownik na Dzień Ojca. Kliknij i zainspiruj się
Stojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - OrzechStojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - OrzechStojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - OrzechStojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - OrzechStojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - OrzechStojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - OrzechStojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - OrzechStojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - OrzechStojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - OrzechStojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - OrzechStojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - Orzech
BestsellerOkazja-23%
Stojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - Orzech
Stojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - Orzech
Stojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - Orzech
Stojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - Orzech
Stojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - Orzech
Stojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - Orzech
Stojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - Orzech
Stojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - Orzech
Stojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - Orzech
Stojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - Orzech
Stojak na słuchawki Bewood Geometryczny - Black - Orzech
Drewniane stojaki na słuchawki Bewood to wyjątkowy produkt, który jest synonimem klasy i oryginalności w każdej postaci. Z dumą przedstawiamy nasze wyjątkowe drewniane stojaki na słuchawki. Wykonaliśmy je ze specjalnie wyselekcjonowanych fragmentów litego drewna orzechowego. Ten niezwykły, stylowy produkt jest idealnym połączeniem klasyki w postaci ponadczasowego drewna z surowym pięknem giętej stali barwionej na czarno. Każdy z naszych drewnianych stojaków zabezpieczyliśmy bezbarwnym olejem naturalnym.

Nowoczesny, stalowy uchwyt na słuchawki, został osadzony przez nas na prostej, minimalistycznej, drewnianej bryle. To połączenie daje gwarancję stabilności stojaka, ale też cieszy oko i zachwyca nietuzinkowym designem. Drewniane stojaki Bewood to idealne uzupełnienie przestrzeni biurkowej każdego zapalonego melomana.
więcej...
Cena promocyjna:
249,00PLN 191,73PLN
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją:199,20PLN
Ilość:
szt.
DostęnyProdukt gotowy do wysyłki w ciągu 1-2 dni roboczych. 

Darmowa wysyłka od 150 zł
Drewniany stojak.
Na słuchawki.
To nowoczesność zamknięta w minimalistycznej drewnianej bryle. Produkujemy w Polsce i jesteśmy z tego dumni! Wszystkie stojaki powstają w naszej siedzibie położonej niedaleko Warszawy. Ciężko pracujemy nad powstaniem każdego z nich od sfery projektowania aż po zapakowanie i wysyłkę do klienta. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze towary i jesteśmy w 100% ich pewni, ponieważ cały złożony proces produkcji spoczywa w naszych rękach.
drewniana ładowarka
Orzech amerykański.
Orzech amerykański występuje wyłącznie na środkowym zachodzie i północnym wschodzie USA i południowym wschodzie Kanady. Powszechnie znany na całym świecie jako orzech amerykański lub orzech czarny. Orzech amerykański jest szybko rosnącym (roczny przyrost nawet do 1,1 m) lubiącym światło i przestrzeń drzewem, które osiąga wysokość do 25–30 m. Cylindryczny pień jest zwykle regularny o długości do 15–18 m i średnicy do 1 m. Samodzielnie rosnące drzewa tworzą ogromne, kuliste korony. Drewno Orzecha amerykańskiego, ze względu na swoje dekoracyjne usłojenie oraz szlachetną, ciemną barwę, używane jest przede wszystkim do wykonywania elementów wystroju wnętrz, takich jak meble, parkiety czy okładziny ścian. Drewno to znajduje również specyficzne zastosowania, takie jak budowa instrumentów, czy wykonywanie kolb do karabinów lub ozdobnych guzików. Ze względu na swoją charakterystyczną barwę i ciekawe usłojenie oraz świetne parametry, orzech amerykański jest niezmiernie cenionym gatunkiem drewna użytkowego.
Uchwyt stalowy.
Nasz uchwyt na słuchawki wykonujemy z najwyższej klasy stali o grubości 2 mm. Wszystkie elementy stalowe są wycinane przez nas laserowo, następnie nadajemy im ostateczny kształt przy pomocy specjalnej zaginarki. Wysokość zagiętego przez nas uchwytu to 295 mm licząc od spodu drewnianej podstawy stojaka. Całość jest malowana przez nas proszkowo na kolor – czarny mat strukturalny. Nie kupujemy półproduktów, wszystkie stalowe elementy wykonujemy sami, co daje wam gwarancję jakości Bewood.

drewniana ładowarka bewoodDbamy o to, aby wszystkie nasze drewniane stojaki na słuchawki były wyjątkowe. Wykonujemy je ze starannie wyselekcjonowanego drewna, które pozyskujemy w Polsce a także wyszukujemy w najdalszych zakątkach świata. Drewniane stojaki Bewood to jednak nie tylko samo drewno, w skład całego produktu wchodzą także: designerski uchwyt wykonany ze stali giętej barwionej na czarno a także eleganckie korkowe podkładki, które chronią powierzchnię na której stoi stojak przed zarysowaniem oraz dają niezbędną stabilność całej konstrukcji.

 
Powstaniu każdego z naszych drewnianych stojaków na słuchawki towarzyszy złożony i czasochłonny proces produkcji. Przywiązujemy ogromną wagę do każdego, nawet najmniejszego aspektu powstania naszych stojaków. Znaczną część produkcji wykonujemy, co powoli niespotykane w dzisiejszych czasach – ręcznie. Szlifowanie, polerowanie i precyzyjne olejowanie drewna to efekt ciężkiej pracy naszych dłoni.
 

Specyfikacja

Drewno: Orzech amerykański

Długość x szerokość elementu drewnianego: 12,5 cm x 12,5 cm

Wysokość elementu drewnianego: 3 cm; Wysokość całości: 295 mm

Wykończenie: olej naturalny
Gwarancja: 12 miesięcy

Kupujący ten produkt kupili także:

Bezpieczne płatności:
Paczki dostarczają:
Sklep Bewood.pl prowadzony jest przez Bewood Boczkowski Fortuniak Spółka Jawna z siedzibą w Wólce ul. Parkowa 90, 05-083,
zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestr Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000894222; NIP 1182157971made with ♡ in poland Copyright © Bewood 2014-