Etui Bewood Unique na iPhone 14 Pro - TurquoiseEtui Bewood Unique na iPhone 14 Pro - TurquoiseEtui Bewood Unique na iPhone 14 Pro - TurquoiseEtui Bewood Unique na iPhone 14 Pro - TurquoiseEtui Bewood Unique na iPhone 14 Pro - Turquoise
Etui Bewood Unique na iPhone 14 Pro - Turquoise
Etui Bewood Unique na iPhone 14 Pro - Turquoise
Etui Bewood Unique na iPhone 14 Pro - Turquoise
Etui Bewood Unique na iPhone 14 Pro - Turquoise
Etui Bewood Unique na iPhone 14 Pro - Turquoise
Etui Bewood Unique - czyli połączenie drewna i żywicy.
Drewno jako materiał jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Natura zadbała już o to, aby żaden kawałek drewna nie był taki sam. Mnogość czynników decydująca o ostatecznej barwie, strukturze czy usłojeniu drewna jest praktycznie nie do uchwycenia. Już wszystko to sprawia, że drewniane etui są wyjątkowe i nie ma możliwości znalezienia dwóch takich samych egzemplarzy.
Gdy do niepowtarzalnego drewna doda się żywicę, która wypełni każdą jego szczelinę i nada się jej kolor poprzez umiejętne dobranie barwników i wymieszanie ich, powstanie produkt podwójnie wyjątkowy. Tak jak nie sposób znaleźć dwóch takich samych kawałków drewna, tak też żywica, wraz z całym skomplikowanym procesem wytwarzania, doborem proporcji barwników i w końcu wizją człowieka, który nada jej ostateczny kształt i kolor jest materiałem, który nie sposób produkować seryjnie.
To dlatego ten produkt nosi nazwę – Unique. więcej...
Cena:
169,00PLN
Ilość:
szt.
ŻywicaProdukt gotowy do wysyłki w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa wysyłka od 150 zł
Najważniejsze cechy.

• 100% ochrony;
• Wykonane z naturalnego drewna oraz żywicy;
• Kompatybilne z akcesoriami Apple MagSafe (opcja dodatkowa);
• Współpracuje z magnetycznymi uchwytami samochodowymi (opcja dodatkowa);
• Kompatybilne z ładowarkami indukcyjnymi (technologia QI);
• Nie zakłóca sygnału płatności zbliżeniowych;
• Kompatybilne z przednim szkłem ochronnym;
• Lekkie, nie pogrubia telefonu;
• Silikon TPU [opinający boki telefonu z czterech stron];
• Tworzywo pochłaniające uderzenia;
• Doskonale dopasowane do kształtu telefonu;
• Warstwa antypoślizgowa gwarantująca pewny chwyt;
• Łatwy dostęp do gniazda ładowania, klawiszy i portów;
• Starannie zaprojektowane tłoczenia na przyciski;
• Ręczna obróbka i wykończenie drewna;
• Precyzja wykonania;
• Gwarancja: 12 miesięcy.

* Zakupiony przedmiot może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciach. Pamiętaj!!! Kupujesz przedmiot unikatowy. Nie ma dwóch takich samych egzemplarzy.Etui Bewood Unique.
Drewno & Żywica.
Jedyne w swoim rodzaju - kilka słów o procesie produkcji.

Wyodrębniony fragment czeczoty (więcej informacji o niej w tekście poniżej) umieszczamy w specjalnym pojemniku, następnie zalewamy barwioną żywicą. Kolory łączone są wcześniej lub dopiero po zalaniu - zależnie od efektu, jaki chce się uzyskać. Ciecz dostaje się we wszystkie szczeliny czeczoty, tworząc finalnie wzory - wyjątkowe, czasem tajemnicze i budzące najróżniejsze skojarzenia. O tak powstałą formę należy odpowiednio zadbać, aby chociażby wyeliminować ryzyko powstawania pęcherzy powietrza. Po pewnym czasie, gdy żywica zastygnie a cała forma uzyska swoją finalną, zwartą i utwardzoną strukturę, można przystąpić do kolejnego etapu czyli maszynowej obróbki drewna oraz cięcia laserowego. Następnie na oszlifowaną starannie powierzchnię drewna z żywicą nakładana jest warstwa ekologicznego oleju. Po kilku godzinach drewno wchłania większość oleju, a jego ewentualny nadmiar usuwa się ściereczką. Ostatnim etapem jest polerowanie - delikatne, aby uzyskać elegancką, satynową powierzchnię etui. 

zegarki drewniane
 
Każde etui jest produkowane indywidualnie.
Gwarantuje to całkowitą unikatowość produktu.
 
zegarki drewniane
Odrzucone, niepotrzebne kawałki drewna - drugie życie.

Do stworzenia etui będącego połączeniem żywicy oraz drewna potrzebne są odpowiednio spreparowane kawałki drzewa. Wszystkie wzory Unique są syntezą przypadku, inwencji i przede wszystkim natury, a konkretnie drewna w formie czeczot, które są tak naprawdę niechcianymi obrzękami pnia drzewa. Elementy z takimi deformacjami są od razu odrzucane w przypadku przemysłu meblarskiego czy też produkcji instrumentów muzycznych. To co złe dla przemysłu i niekoniecznie dobre dla samego drzewa, okazuje się niezwykle ciekawym surowcem do dalszej obróbki w przypadku tworzenia unikatowych etui na telefon. Drewno czeczoty od razu przykuwa bowiem uwagę bogactwem kształtów oraz niepowtarzalna strukturą.

 
Unique (Unikatowy) - za słownikiem języka polskiego, to przedmiot: wyjątkowy, szczególny, rzadko spotykany, jedyny w swoim rodzaju, niezwykły, nadzwyczajny, niepowtarzalny. Takie  są etui z serii Unique - nic dodać, nic ująć.
 

Kupujący ten produkt kupili także:

Bezpieczne płatności:
Paczki dostarczają:
Sklep Bewood.pl prowadzony jest przez Bewood Boczkowski Fortuniak Spółka Jawna z siedzibą w Wólce ul. Parkowa 90, 05-083,
zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestr Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000894222; NIP 1182157971made with ♡ in poland Copyright © Bewood 2014-