23.06 DZIEŃ OJCA - skorzystaj z okazji -25%
Wyprzedaż-25%
Etui Bewood Unique - Planets - Pluton - Planeta Karłowata
Etui Bewood Unique - Planets - Pluton - Planeta Karłowata
Etui Bewood Unique - Planets - Pluton - Planeta Karłowata
Etui Bewood Unique - czyli połączenie drewna i żywicy.
Jak zapewne wiecie, już samo drewno jako materiał jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Natura zadbała już o to, aby żaden kawałek drewna nie był taki sam. Mnogość czynników decydująca o ostatecznej barwie, strukturze czy usłojeniu drewna jest praktycznie nie do uchwycenia. Już wszystko to sprawia, że nasze drewniane etui są wyjątkowe i nie ma możliwości znalezienia dwóch takich samych egzemplarzy.
Gdy do niepowtarzalnego drewna dodamy żywicę, która wypełni każdą jego szczelinę i nadamy jej kolor poprzez umiejętne dobranie barwników i wymieszanie ich, oto mamy gotowy produkt podwójnie wyjątkowy. Tak jak nie znajdziemy dwóch takich samych kawałków drewna, tak też żywica, wraz z całym skomplikowanym procesem wytwarzania, doborem proporcji barwników i w końcu wizją człowieka, który nada jej ostateczny kształt i kolor jest materiałem, który nie sposób produkować seryjnie.
I to właśnie dlatego nasz najnowszy produkt nosi nazwę – Unique. więcej...
Cena promocyjna:169,00PLN 126,75PLN
Marka urządzenia:
Ilość:
szt.
ŻywicaSprzedaż Serii rozpoczęta!
Każda seria to jedynie kilkadziesiąt sztuk, gdy się wyprzedadzą nie kupisz już takich samych.

Czas realizacji od 2 do 5 dni roboczych.
Etui Bewood Unique - Planets.
Drewno & Żywica.
Pluton.
Przedstawiamy Wam naszą wizję drewnianych etui w oparciu o 8 planet układu słonecznego. Merkury, Wenus, Ziemia, Mars, Jowisz, Saturn, Uran oraz Neptun – każda z tych planet posiada swoje unikatowe cechy oraz niepowtarzalną kolorystykę. My postaraliśmy się przenieść je przy pomocy drewna i żywicy na nasze produkty. W ten sposób udało nam się, poniekąd, zamknąć wszechświat w drewnianym etui. I to jest właśnie Unique.
Pluton.

Pluton jest obecnie planetą karłowatą i najjaśniejszym obiektem Pasa Kuipera. Został odkryty w 1930 roku przez amerykańskiego astronoma Clyde’a Tombaugha. Od odkrycia do 2006 roku Pluton oficjalnie był uznawany za dziewiątą planetę Układu Słonecznego. 24 sierpnia 2006 roku Międzynarodowa Unia Astronomiczna odebrała Plutonowi status planety, co oznacza, że Układ Słoneczny liczy obecnie 8 planet. Pluton należy do szerszej grupy obiektów transneptunowych, czyli znajdujących się poza orbitą Neptuna. Plutona obiega co najmniej pięć księżyców, z których jeden, Charon, ma tylko o połowę mniejszą średnicę od niego. Obiekt nazwano od rzymskiego boga Plutona a pomysłodawczynią nazwy była mieszkająca w Oksfordzie, 11-letnia wówczas Venetia Burney. Swoją propozycję nazwy tłumaczyła tym, że skoro znajduje się on bardzo daleko i panuje tam bardzo duży mróz, to niech przyjmie imię od rzymskiego boga zaświatów - Plutona. Oficjalnie została ona zaakceptowana i ogłoszona 1 maja 1930. Pluton został zaliczony do planet karłowatych, ponieważ nie spełnia założeń nowej definicji planety, co związane jest m.in. z jego masą. Większą od niego masę mają niektóre satelity planet: Księżyc, Kallisto, Ganimedes, Europa, Io, Tytan i Tryton. Z drugiej strony Pluton jest większy od typowych obiektów transneptunowych i wszystkich planetoid krążących bliżej Słońca. Skorupa Plutona to mieszanina zmrożonego azotu, metanu, lodów tlenku węgla. Na tej karłowatej planecie zaobserwować można także pokrywy lodowe i regiony zamrożonego metanu oraz azotu. To połączenie pierwiastków nadaje planecie barwy od czerwonej, prze bladozłotą po białą. Uchwycenie tych kolorów było możliwie dzięki niesamowitym zdjęciom przesłanym w 2015 roku przez sondę New Horizons. 

zegarki drewniane
8 Planet.
Nasz Układ Słoneczny, czyli układ planetarny w galaktyce Drogi Mlecznej, składa się ze Słońca i powiązanych z nim grawitacyjnie ciał niebieskich - ośmiu planet. Planety to obiekty astronomiczne okrążające gwiazdę lub pozostałości gwiezdne, wystarczająco duże, aby uzyskać prawie kulisty kształt oraz osiągnąć dominację w przestrzeni wokół swojej orbity. W odróżnieniu od gwiazd, świecących światłem własnym, planety świecą światłem odbitym. Planety dzielone są na dwie kategorie: duże gazowe olbrzymy o małej gęstości oraz mniejsze planety skaliste. Zbadane regiony Układu Słonecznego zawierają, licząc od Słońca: cztery wewnętrzne planety skaliste (Merkury, Wenus, Ziemia, Mars) oraz cztery zewnętrzne gazowe olbrzymy (Jowisz, Saturn, Uran, Neptun). Z wyjątkiem Merkurego i Wenus, wokół każdej z nich krąży jeden lub więcej księżyców.
 
Każda seria to tylko kilkanaście sztuk. Gwarantuje to całkowitą unikatowość produktu.
 
zegarki drewniane
Jedyne w swoim rodzaju.

Teraz trochę o samym procesie produkcji naszych nowych etui. Aby stworzyć obudowę będącą połączeniem żywicy oraz drewna musimy zdobyć i odpowiednio spreparować kawałki drzewa. Mogą być to wyjątkowe, występujące przed wszystkim w Teksasie – kaktusy cholla lub piękne drewno topoli o strukturze czeczot czy też zachwycające wizualnie, indonezyjskie drewno suar. Tak naprawdę może być to każde drewno, które będzie się dobrze komponować z żywicą. W tym wypadku ogranicza nas tylko wyobraźnia i możliwości pozyskania, a drewno sprowadzamy dla Was z całego świata.

Odrzucone, niepotrzebne kawałki drewna – dajemy im drugie życie.

Odpowiednio przygotowane elementy drewniane zalewamy następnie żywicą, której niepowtarzalny kolor uzyskujemy za pomocą właściwie dobranych barwników. Z tego połączenia wytwarzamy nieduże klocki z których następnie skrawamy cienkie elementy przeznaczone na etui. I właśnie w tym momencie uwidacznia się wyjątkowość danego wzoru i zasada „prawa serii”.

W jednej serii możemy wyprodukować od kilku do kilkunastu etui o czym będziemy Was informować specjalnym licznikiem. Także, jeżeli dane połączenie kolorystyczne drewna oraz żywicy przypadnie Wam do gustu, nie zwlekajcie z zakupem. Śpieszcie się, ponieważ po wykupieniu serii, nie będzie już możliwości nabycia etui z identycznym układem drewna oraz kolorystyką żywicy. W tym wypadku będą liczyć się szybkość i zdecydowanie.
zegarki drewniane
 
Unique (Unikatowy) - za słownikiem języka polskiego, to przedmiot: wyjątkowy, szczególny, rzadko spotykany, jedyny w swoim rodzaju, niezwykły, nadzwyczajny, niepowtarzalny. Takie właśnie są nasze nowe etui z serii Unique - nic dodać, nic ująć.
 

Najważniejsze cechy.

• 100% ochrony;
• Wykonane z naturalnego drewna oraz żywicy;
• Lekkie, nie pogrubia telefonu;
• Doskonale dopasowane do kształtu telefonu;
• Warstwa antypoślizgowa gwarantująca pewny chwyt;
• Łatwy dostęp do gniazda ładowania, klawiszy i portów;
• Starannie zaprojektowane tłoczenia na przyciski;
• Kompatybilne z przednim szkłem ochronnym;
• Ręczna obróbka i wykończenie drewna;
• Precyzja wykonania;
Dajemy drugie życie starym, zniszczonym, niepotrzebnym, sękatym kawałkom drewna;
• Ręczne mieszanie i barwienie żywicy;
• Styl i elegancja;
• Kompatybilne z ładowarkami indukcyjnymi, w tym (przede wszystkim) ładowarkami Bewood;
• Idealne połączenie funkcjonalności z doskonałym designem


Podobne do

Etui Bewood Unique 4 Żywioły PowietrzeEtui Bewood Unique - 4 Żywioły - Powietrze BestsellerWyprzedażEdycja limitowana -25% 3 szt.

169.00PLN 126.75PLN
Etui Bewood Unique 4 Żywioły ZiemiaEtui Bewood Unique - 4 Żywioły - Ziemia WyprzedażEdycja limitowana -25% 30 szt.

169.00PLN 126.75PLN
Etui Bewood Unique 4 Żywioły OgieńEtui Bewood Unique - 4 Żywioły - Ogień BestsellerWyprzedażEdycja limitowana -25% 10 szt.

169.00PLN 126.75PLN

Kupujący ten produkt kupili także:

Etui Bewood Unique Planets JowiszEtui Bewood Unique - Planets - Jowisz BestsellerWyprzedażEdycja limitowana -25% 14 szt.

169.00PLN 126.75PLN
Zegarek drewniany Bewood Quebec Klon OrangeZegarek drewniany Bewood Quebec Klon Orange Wyprzedaż -25%

399.00PLN 299.25PLN
Etui Bewood Unique Planets MerkuryEtui Bewood Unique - Planets - Merkury BestsellerWyprzedażWyprzedane -25%

169.00PLN 126.75PLN
Etui Bewood Unique Planets ZiemiaEtui Bewood Unique - Planets - Ziemia BestsellerWyprzedażEdycja limitowana -25% 16 szt.

169.00PLN 126.75PLN
Bezpieczne płatności:
Paczki dostarczają:
Sklep Bewood.pl prowadzony jest przez Bewood Boczkowski Fortuniak Spółka Jawna z siedzibą w Wólce ul. Parkowa 90, 05-083,
zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestr Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000894222; NIP 1182157971made with ♡ in poland Copyright © Bewood 2014-2020