Etui Bewood Unique - Planets - MarsEtui Bewood Unique - Planets - MarsEtui Bewood Unique - Planets - MarsEtui Bewood Unique - Planets - MarsEtui Bewood Unique - Planets - Mars
Etui Bewood Unique - Planets - Mars
Etui Bewood Unique - Planets - Mars
Etui Bewood Unique - Planets - Mars
Etui Bewood Unique - Planets - Mars
Etui Bewood Unique - Planets - Mars
Etui Bewood Unique - czyli połączenie drewna i żywicy.
Jak zapewne wiecie, już samo drewno jako materiał jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Natura zadbała już o to, aby żaden kawałek drewna nie był taki sam. Mnogość czynników decydująca o ostatecznej barwie, strukturze czy usłojeniu drewna jest praktycznie nie do uchwycenia. Już wszystko to sprawia, że nasze drewniane etui są wyjątkowe i nie ma możliwości znalezienia dwóch takich samych egzemplarzy.
Gdy do niepowtarzalnego drewna dodamy żywicę, która wypełni każdą jego szczelinę i nadamy jej kolor poprzez umiejętne dobranie barwników i wymieszanie ich, oto mamy gotowy produkt podwójnie wyjątkowy. Tak jak nie znajdziemy dwóch takich samych kawałków drewna, tak też żywica, wraz z całym skomplikowanym procesem wytwarzania, doborem proporcji barwników i w końcu wizją człowieka, który nada jej ostateczny kształt i kolor jest materiałem, który nie sposób produkować seryjnie.
I to właśnie dlatego nasz najnowszy produkt nosi nazwę – Unique. więcej...
Cena:
169,00PLN
Marka urządzenia:
Opcje dodatkowe:
Ilość:
szt.
ŻywicaSprzedaż Serii rozpoczęta!
Każda seria to jedynie kilkadziesiąt sztuk, gdy się wyprzedadzą nie kupisz już takich samych.

Czas realizacji od 2 do 3 dni roboczych.

Darmowa dostawa od 150 zł.

Etui Bewood Unique - Planets.
Drewno & Żywica.
Mars.
Przedstawiamy Wam naszą wizję drewnianych etui w oparciu o 8 planet układu słonecznego. Merkury, Wenus, Ziemia, Mars, Jowisz, Saturn, Uran oraz Neptun – każda z tych planet posiada swoje unikatowe cechy oraz niepowtarzalną kolorystykę. My postaraliśmy się przenieść je przy pomocy drewna i żywicy na nasze produkty. W ten sposób udało nam się, poniekąd, zamknąć wszechświat w drewnianym etui. I to jest właśnie Unique.
Mars.

Mars jest czwartą od Słońca planetą Układu Słonecznego. Krąży między orbitą Ziemi a pasem planetoid, który oddziela go od orbity Jowisza. Planeta została nazwana na cześć rzymskiego boga wojny – Marsa. Nazwę zawdzięcza barwie, która przy obserwacji z Ziemi wydaje się rdzawo-czerwona i kojarzyła się starożytnym Rzymianom z pożogą wojenną. Odcień ten bierze się od tlenków żelaza pokrywających powierzchnię. Mars jest ostatnią planetą wewnętrzną układu z cienką atmosferą, o powierzchni pełnej kraterów uderzeniowych, podobnie jak powierzchnia Księżyca i wielu innych ciał Układu Słonecznego. Mars należy do kategorii planet skalistych, czyli takich jak Ziemia. Jest o połowę mniejszy od naszego domu i dziesięciokrotnie mniej masywny. Jego powierzchnia jest zbudowana przede wszystkim z bazaltu, jest też na niej dużo pyłu pochodzącego od tlenku żelaza. Występują na nim różne rodzaje terenu, zbliżone do ziemskich: wulkany, doliny, kaniony, pustynie i polarne czapy lodowe. Na Marsie znajduje się najwyższy wulkan w Układzie Słonecznym – Olympus Mons i największy kanion – Valles Marineris. Generalnie jest tam zimno, średnio około minus 60 stopni Celsjusza, aczkolwiek w cieplejszych porach roku temperatury mogą wzrosnąć do blisko plus 20 stopni Celsjusza. Atmosfera marsjańska istnieje, ale jest dużo cieńsza i rzadsza niż ziemska. 

zegarki drewniane
8 Planet.
Nasz Układ Słoneczny, czyli układ planetarny w galaktyce Drogi Mlecznej, składa się ze Słońca i powiązanych z nim grawitacyjnie ciał niebieskich - ośmiu planet. Planety to obiekty astronomiczne okrążające gwiazdę lub pozostałości gwiezdne, wystarczająco duże, aby uzyskać prawie kulisty kształt oraz osiągnąć dominację w przestrzeni wokół swojej orbity. W odróżnieniu od gwiazd, świecących światłem własnym, planety świecą światłem odbitym. Planety dzielone są na dwie kategorie: duże gazowe olbrzymy o małej gęstości oraz mniejsze planety skaliste. Zbadane regiony Układu Słonecznego zawierają, licząc od Słońca: cztery wewnętrzne planety skaliste (Merkury, Wenus, Ziemia, Mars) oraz cztery zewnętrzne gazowe olbrzymy (Jowisz, Saturn, Uran, Neptun). Z wyjątkiem Merkurego i Wenus, wokół każdej z nich krąży jeden lub więcej księżyców.
 
Każda seria to tylko kilkadziesiąt sztuk. Gwarantuje to całkowitą unikatowość produktu.
 
zegarki drewniane
Jedyne w swoim rodzaju.

Teraz trochę o samym procesie produkcji naszych nowych etui. Aby stworzyć obudowę będącą połączeniem żywicy oraz drewna musimy zdobyć i odpowiednio spreparować kawałki drzewa. Mogą być to wyjątkowe, występujące przed wszystkim w Teksasie – kaktusy cholla lub piękne drewno topoli o strukturze czeczot czy też zachwycające wizualnie, indonezyjskie drewno suar. Tak naprawdę może być to każde drewno, które będzie się dobrze komponować z żywicą. W tym wypadku ogranicza nas tylko wyobraźnia i możliwości pozyskania, a drewno sprowadzamy dla Was z całego świata.

Odrzucone, niepotrzebne kawałki drewna – dajemy im drugie życie.

Odpowiednio przygotowane elementy drewniane zalewamy następnie żywicą, której niepowtarzalny kolor uzyskujemy za pomocą właściwie dobranych barwników. Z tego połączenia wytwarzamy nieduże klocki z których następnie skrawamy cienkie elementy przeznaczone na etui. I właśnie w tym momencie uwidacznia się wyjątkowość danego wzoru i zasada „prawa serii”.

W jednej serii możemy wyprodukować od kilku do kilkunastu etui o czym będziemy Was informować specjalnym licznikiem. Także, jeżeli dane połączenie kolorystyczne drewna oraz żywicy przypadnie Wam do gustu, nie zwlekajcie z zakupem. Śpieszcie się, ponieważ po wykupieniu serii, nie będzie już możliwości nabycia etui z identycznym układem drewna oraz kolorystyką żywicy. W tym wypadku będą liczyć się szybkość i zdecydowanie.
zegarki drewniane
 
Unique (Unikatowy) - za słownikiem języka polskiego, to przedmiot: wyjątkowy, szczególny, rzadko spotykany, jedyny w swoim rodzaju, niezwykły, nadzwyczajny, niepowtarzalny. Takie właśnie są nasze nowe etui z serii Unique - nic dodać, nic ująć.
 

Najważniejsze cechy.

• 100% ochrony;
• Wykonane z naturalnego drewna oraz żywicy;
• Lekkie, nie pogrubia telefonu;
• Doskonale dopasowane do kształtu telefonu;
• Warstwa antypoślizgowa gwarantująca pewny chwyt;
• Łatwy dostęp do gniazda ładowania, klawiszy i portów;
• Starannie zaprojektowane tłoczenia na przyciski;
• Kompatybilne z przednim szkłem ochronnym;
• Ręczna obróbka i wykończenie drewna;
• Precyzja wykonania;
Dajemy drugie życie starym, zniszczonym, niepotrzebnym, sękatym kawałkom drewna;
• Ręczne mieszanie i barwienie żywicy;
• Styl i elegancja;
• Kompatybilne z ładowarkami indukcyjnymi, w tym (przede wszystkim) ładowarkami Bewood;
• Idealne połączenie funkcjonalności z doskonałym designem;
• Gwarancja: 12 miesięcy


Bezpieczne płatności:
Paczki dostarczają:
Sklep Bewood.pl prowadzony jest przez Bewood Boczkowski Fortuniak Spółka Jawna z siedzibą w Wólce ul. Parkowa 90, 05-083,
zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestr Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000894222; NIP 1182157971made with ♡ in poland Copyright © Bewood 2014-2023