Etui Bewood Unique - 4 Żywioły - PowietrzeEtui Bewood Unique - 4 Żywioły - PowietrzeEtui Bewood Unique - 4 Żywioły - PowietrzeEtui Bewood Unique - 4 Żywioły - PowietrzeEtui Bewood Unique - 4 Żywioły - Powietrze
Etui Bewood Unique - 4 Żywioły - Powietrze
Etui Bewood Unique - 4 Żywioły - Powietrze
Etui Bewood Unique - 4 Żywioły - Powietrze
Etui Bewood Unique - 4 Żywioły - Powietrze
Etui Bewood Unique - 4 Żywioły - Powietrze
Etui Bewood Unique - czyli połączenie drewna i żywicy.
Jak zapewne wiecie, już samo drewno jako materiał jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Natura zadbała już o to, aby żaden kawałek drewna nie był taki sam. Mnogość czynników decydująca o ostatecznej barwie, strukturze czy usłojeniu drewna jest praktycznie nie do uchwycenia. Już wszystko to sprawia, że nasze drewniane etui są wyjątkowe i nie ma możliwości znalezienia dwóch takich samych egzemplarzy.
Gdy do niepowtarzalnego drewna dodamy żywicę, która wypełni każdą jego szczelinę i nadamy jej kolor poprzez umiejętne dobranie barwników i wymieszanie ich, oto mamy gotowy produkt podwójnie wyjątkowy. Tak jak nie znajdziemy dwóch takich samych kawałków drewna, tak też żywica, wraz z całym skomplikowanym procesem wytwarzania, doborem proporcji barwników i w końcu wizją człowieka, który nada jej ostateczny kształt i kolor jest materiałem, który nie sposób produkować seryjnie.
I to właśnie dlatego nasz najnowszy produkt nosi nazwę – Unique. więcej...
Cena:
169,00PLN
Marka urządzenia:
Opcje dodatkowe:
Ilość:
szt.
ŻywicaSprzedaż Serii rozpoczęta!
Każda seria to jedynie kilkadziesiąt sztuk, gdy się wyprzedadzą nie kupisz już takich samych.

Czas realizacji od 2 do 3 dni roboczych.

Darmowa wysyłka od 150 zł
Etui Bewood Unique.
Drewno & Żywica.
Powietrze.
Przedstawiamy Wam naszą wizję drewnianych etui w oparciu o 4 otaczające nas żywioły: ziemię, wodę, powietrze oraz ogień. Każda z naszych obudów przedstawia inny żywioł, różniąc się przy tym nie tylko wyglądem, ale i symboliką jaką ze sobą niesie.
Powietrze.

To etui dla ludzi wolnych i nieprzewidywalnych. Powietrze to żywioł, którego nie sposób dotknąć ani zobaczyć, ale jednocześnie jest wszechobecny i nie krępują go żadne granice. Może być delikatną bryzą muskającą naszą twarz, by za chwile przerodzić się w groźny, siejący spustoszenie wicher. Dlatego właśnie, osoby których żywiołem jest powietrze wymykają się wszelkim ramom, działają niekonwencjonalnie i łamią schematy. Jeżeli jesteś nieco ekscentrycznym, wolnym duchem o szerokich horyzontach, to nasza obudowa z żywiołem powietrza jest właśnie dla Ciebie. Jeżeli ponadto masz w sobie coś z wizjonera, który chce zmieniać świat na lepsze, to nasze drewniane etui już na Ciebie czeka

zegarki drewniane
 
Każda seria to tylko kilkadziesiąt sztuk. Gwarantuje to całkowitą unikatowość produktu.
 
zegarki drewniane
Jedyne w swoim rodzaju.

Teraz trochę o samym procesie produkcji naszych nowych etui. Aby stworzyć obudowę będącą połączeniem żywicy oraz drewna musimy zdobyć i odpowiednio spreparować kawałki drzewa. Mogą być to wyjątkowe, występujące przed wszystkim w Teksasie – kaktusy cholla lub piękne drewno topoli o strukturze czeczot czy też zachwycające wizualnie, indonezyjskie drewno suar. Tak naprawdę może być to każde drewno, które będzie się dobrze komponować z żywicą. W tym wypadku ogranicza nas tylko wyobraźnia i możliwości pozyskania, a drewno sprowadzamy dla Was z całego świata.

Odrzucone, niepotrzebne kawałki drewna – dajemy im drugie życie.

Odpowiednio przygotowane elementy drewniane zalewamy następnie żywicą, której niepowtarzalny kolor uzyskujemy za pomocą właściwie dobranych barwników. Z tego połączenia wytwarzamy nieduże klocki z których następnie skrawamy cienkie elementy przeznaczone na etui. I właśnie w tym momencie uwidacznia się wyjątkowość danego wzoru i zasada „prawa serii”.

W jednej serii możemy wyprodukować od kilku do kilkunastu etui o czym będziemy Was informować specjalnym licznikiem. Także, jeżeli dane połączenie kolorystyczne drewna oraz żywicy przypadnie Wam do gustu, nie zwlekajcie z zakupem. Śpieszcie się, ponieważ po wykupieniu serii, nie będzie już możliwości nabycia etui z identycznym układem drewna oraz kolorystyką żywicy. W tym wypadku będą liczyć się szybkość i zdecydowanie.
zegarki drewniane
zegarki drewniane
 
Unique (Unikatowy) - za słownikiem języka polskiego, to przedmiot: wyjątkowy, szczególny, rzadko spotykany, jedyny w swoim rodzaju, niezwykły, nadzwyczajny, niepowtarzalny. Takie właśnie są nasze nowe etui z serii Unique - nic dodać, nic ująć.
 
zegarki drewniane
4 żywioły.
Koncepcja 4 żywiołów jest znana ludziom już od starożytności. Odnosi się do otaczającego nas świat i jego równowagi, którą zawdzięczmy odpowiednim proporcjom czterech otaczających nas sił natury. Jednak 4 żywioły wykraczają też daleko poza sferę materialną, definiując również nas samych pod względem mentalnym.


zegarki drewniane
zegarki drewniane

Najważniejsze cechy.

• 100% ochrony;
• Wykonane z naturalnego drewna oraz żywicy;
• Lekkie, nie pogrubia telefonu;
• Doskonale dopasowane do kształtu telefonu;
• Warstwa antypoślizgowa gwarantująca pewny chwyt;
• Łatwy dostęp do gniazda ładowania, klawiszy i portów;
• Starannie zaprojektowane tłoczenia na przyciski;
• Kompatybilne z przednim szkłem ochronnym;
• Ręczna obróbka i wykończenie drewna;
• Precyzja wykonania;
Dajemy drugie życie starym, zniszczonym, niepotrzebnym, sękatym kawałkom drewna;
• Ręczne mieszanie i barwienie żywicy;
• Styl i elegancja;
• Kompatybilne z ładowarkami indukcyjnymi, w tym (przede wszystkim) ładowarkami Bewood;
• Idealne połączenie funkcjonalności z doskonałym designem;
• Gwarancja: 12 miesięcy


Bezpieczne płatności:
Paczki dostarczają:
Sklep Bewood.pl prowadzony jest przez Bewood Boczkowski Fortuniak Spółka Jawna z siedzibą w Wólce ul. Parkowa 90, 05-083,
zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestr Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000894222; NIP 1182157971made with ♡ in poland Copyright © Bewood 2014-2023