Etui Bewood Unique - 4 Żywioły - OgieńEtui Bewood Unique - 4 Żywioły - OgieńEtui Bewood Unique - 4 Żywioły - OgieńEtui Bewood Unique - 4 Żywioły - OgieńEtui Bewood Unique - 4 Żywioły - Ogień
Etui Bewood Unique - 4 Żywioły - Ogień
Etui Bewood Unique - 4 Żywioły - Ogień
Etui Bewood Unique - 4 Żywioły - Ogień
Etui Bewood Unique - 4 Żywioły - Ogień
Etui Bewood Unique - 4 Żywioły - Ogień
Etui Bewood Unique - czyli połączenie drewna i żywicy.
Jak zapewne wiecie, już samo drewno jako materiał jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Natura zadbała już o to, aby żaden kawałek drewna nie był taki sam. Mnogość czynników decydująca o ostatecznej barwie, strukturze czy usłojeniu drewna jest praktycznie nie do uchwycenia. Już wszystko to sprawia, że nasze drewniane etui są wyjątkowe i nie ma możliwości znalezienia dwóch takich samych egzemplarzy.
Gdy do niepowtarzalnego drewna dodamy żywicę, która wypełni każdą jego szczelinę i nadamy jej kolor poprzez umiejętne dobranie barwników i wymieszanie ich, oto mamy gotowy produkt podwójnie wyjątkowy. Tak jak nie znajdziemy dwóch takich samych kawałków drewna, tak też żywica, wraz z całym skomplikowanym procesem wytwarzania, doborem proporcji barwników i w końcu wizją człowieka, który nada jej ostateczny kształt i kolor jest materiałem, który nie sposób produkować seryjnie.
I to właśnie dlatego nasz najnowszy produkt nosi nazwę – Unique. więcej...
Cena:
169,00PLN
Marka urządzenia:
Opcje dodatkowe:
Ilość:
szt.
ŻywicaProdukt gotowy do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych. 

Darmowa wysyłka od 150 zł
Etui Bewood Unique.
Drewno & Żywica.
Ogień.
Przedstawiamy Wam naszą wizję drewnianych etui w oparciu o 4 otaczające nas żywioły: ziemię, wodę, powietrze oraz ogień. Każda z naszych obudów przedstawia inny żywioł, różniąc się przy tym nie tylko wyglądem, ale i symboliką jaką ze sobą niesie.
Ogień.

To etui przeznaczone dla ludzi twórczych, zawsze chcących działać. Ogień to najbardziej nieprzewidywalny z żywiołów - w jednej chwili ogrzewa, daje komfort, ale zaraz potem może przerodzić się w siłę niosącą zniszczenie. Dlatego osoby, których żywiołem jest ogień potrafią być wybuchowe, ale też bardzo namiętne i czułe. Jeżeli jesteś dynamiczną osobą pełną entuzjazmu, która lubi brać sprawy w swoje ręce to nasze „ognista” obudowa jest właśnie dla Ciebie. Jeżeli nie znosisz też stagnacji i mocno wierzysz w swoją intuicję… to wiesz już dobrze co musisz teraz zrobić. Nasze etui już na Ciebie czeka. 

zegarki drewniane
 
Każda seria to tylko kilkadziesiąt sztuk. Gwarantuje to całkowitą unikatowość produktu.
 
zegarki drewniane
Jedyne w swoim rodzaju.

Teraz trochę o samym procesie produkcji naszych nowych etui. Aby stworzyć obudowę będącą połączeniem żywicy oraz drewna musimy zdobyć i odpowiednio spreparować kawałki drzewa. Mogą być to wyjątkowe, występujące przed wszystkim w Teksasie – kaktusy cholla lub piękne drewno topoli o strukturze czeczot czy też zachwycające wizualnie, indonezyjskie drewno suar. Tak naprawdę może być to każde drewno, które będzie się dobrze komponować z żywicą. W tym wypadku ogranicza nas tylko wyobraźnia i możliwości pozyskania, a drewno sprowadzamy dla Was z całego świata.

Odrzucone, niepotrzebne kawałki drewna – dajemy im drugie życie.

Odpowiednio przygotowane elementy drewniane zalewamy następnie żywicą, której niepowtarzalny kolor uzyskujemy za pomocą właściwie dobranych barwników. Z tego połączenia wytwarzamy nieduże klocki z których następnie skrawamy cienkie elementy przeznaczone na etui. I właśnie w tym momencie uwidacznia się wyjątkowość danego wzoru i zasada „prawa serii”.

W jednej serii możemy wyprodukować od kilku do kilkunastu etui o czym będziemy Was informować specjalnym licznikiem. Także, jeżeli dane połączenie kolorystyczne drewna oraz żywicy przypadnie Wam do gustu, nie zwlekajcie z zakupem. Śpieszcie się, ponieważ po wykupieniu serii, nie będzie już możliwości nabycia etui z identycznym układem drewna oraz kolorystyką żywicy. W tym wypadku będą liczyć się szybkość i zdecydowanie.
zegarki drewniane
zegarki drewniane
 
Unique (Unikatowy) - za słownikiem języka polskiego, to przedmiot: wyjątkowy, szczególny, rzadko spotykany, jedyny w swoim rodzaju, niezwykły, nadzwyczajny, niepowtarzalny. Takie właśnie są nasze nowe etui z serii Unique - nic dodać, nic ująć.
 
zegarki drewniane
4 żywioły.
Koncepcja 4 żywiołów jest znana ludziom już od starożytności. Odnosi się do otaczającego nas świat i jego równowagi, którą zawdzięczmy odpowiednim proporcjom czterech otaczających nas sił natury. Jednak 4 żywioły wykraczają też daleko poza sferę materialną, definiując również nas samych pod względem mentalnym.


zegarki drewniane
zegarki drewniane

Najważniejsze cechy.

• 100% ochrony;
• Wykonane z naturalnego drewna oraz żywicy;
• Lekkie, nie pogrubia telefonu;
• Doskonale dopasowane do kształtu telefonu;
• Warstwa antypoślizgowa gwarantująca pewny chwyt;
• Łatwy dostęp do gniazda ładowania, klawiszy i portów;
• Starannie zaprojektowane tłoczenia na przyciski;
• Kompatybilne z przednim szkłem ochronnym;
• Ręczna obróbka i wykończenie drewna;
• Precyzja wykonania;
Dajemy drugie życie starym, zniszczonym, niepotrzebnym, sękatym kawałkom drewna;
• Ręczne mieszanie i barwienie żywicy;
• Styl i elegancja;
• Kompatybilne z ładowarkami indukcyjnymi, w tym (przede wszystkim) ładowarkami Bewood;
• Idealne połączenie funkcjonalności z doskonałym designem;
• Gwarancja: 12 miesięcy


Bezpieczne płatności:
Paczki dostarczają:
Sklep Bewood.pl prowadzony jest przez Bewood Boczkowski Fortuniak Spółka Jawna z siedzibą w Wólce ul. Parkowa 90, 05-083,
zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestr Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000894222; NIP 1182157971made with ♡ in poland Copyright © Bewood 2014-2023