Z okazji Dnia Ojca Bewood przygotował specjalny brelok, który jest idealnym prezentem. Wykonany z drewna i skóry naturalnej, jest nie tylko elegancki, ale także trwały. To niezwykłe połączenie materiałów nadaje mu unikalny charakter i sprawia, że każdy brelok jest wyjątkowy. Daj swojemu ojcu prezent, który będzie mu towarzyszył codziennie, dodając mu odrobinę stylu i sentymentu. Wybierz brelok Bewood i wyraź swoją miłość i podziękowanie w oryginalny sposób!

Świetny pomysł na prezent dla wyjątkowego ojca, prawda? więcej...
Cena:
49,00PLN
Kolor skóry:
Ilość:
szt.
ŻywicaProdukt gotowy do wysyłki w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa wysyłka od 150 zł
Breloki Drewno + Skóra. Naturalne.
Każdy z naszych drewnianych breloków wykończony ręcznie. Breloki Bewood to jakość i naturalność. 
Ekologiczny.
Brelok Bewood, wykonany ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna oraz najwyższej jakości skóry bydlęcej, wyróżnia się starannym wykończeniem. Eleganckie wykonanie i minimalistyczna forma zachwyci każdego. Drewniany brelok stanie się ciekawą ozdobą kluczy i niezbędnym dodatkiem do garderoby.

drewniana ładowarka bewoodUnikatowy brelok do kluczy o prostej formie zamkniętego paska, zakończonego z jednej strony trwałym, metalowym kółkiem, na którym przypinamy klucze, z drugiej zaś specjalnie zaprojektowanym drewnianym wzorem naszego autorstwa. Kółka występują w 2 wersjach kolorystycznych: grafitowej oraz srebrnej.

 
Powstaniu każdego naszych drewnianych breloków towarzyszy złożony i czasochłonny proces produkcji. Przywiązujemy ogromną wagę do każdego, nawet najmniejszego aspektu powstania naszych naturalnych akcesoriów. Znaczna część produkcji wykonywana jest, co powoli niespotykane w dzisiejszych czasach – ręcznie. 
 

Specyfikacja

Drewno: Merbau

Skóra: naturalna bydlęca, garbowana roślinnie
Dostępne 4 kolory skóry: czarny, brązowy, koniakowy i naturalny

Trwałe metalowe kółko na klucze

2 wersje kolorystyczne kółka: grafitowa i srebrna

Grubość skóry: 2mm

Średnica metalowego kółka: 3.5 cm

Wykończenie drewna: olej naturalny

Wodoodporność: zachlapania - unikać długiego kontaktu z wodą (kąpiel, prysznic, basen)

Brelok pakowany w eko-kartonik z naniesionym logo Bewood 

Gwarancja: 12 miesięcy

Kupujący ten produkt kupili także:

Bezpieczne płatności:
Paczki dostarczają:
Sklep Bewood.pl prowadzony jest przez Bewood Boczkowski Fortuniak Spółka Jawna z siedzibą w Wólce ul. Parkowa 90, 05-083,
zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestr Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000894222; NIP 1182157971made with ♡ in poland Copyright © Bewood 2014-