Drewniany stand do monitorów bewood z kolekcji Office to wyjątkowy produkt dodający stylu i funkcjonalności Waszej przestrzeni roboczej. Dzięki naszym standom będziecie mogli zadbać również o poprawną sylwetkę podczas wielogodzinnej pracy biurowej. Nasz produkt został zaprojektowany tak, aby ekran monitora spoczywającego na nim znajdował się na wysokości Waszych oczu, co w naturalny sposób będzie egzekwowało od Was właściwą, wyprostowaną postawę. Kolejną zaletą naszych standów jest ich funkcjonalność, dzięki nim zyskacie więcej miejsca na Waszych biurkach. Przestrzeń pomiędzy nóżkami na których będzie spoczywał monitor, może zostać wykorzystana w różnoraki sposób: może być miejscem na dodatkową klawiaturę oraz myszkę bądź też inne akcesoria biurowe. Poza tymi oczywistymi zaletami, nasze standy cieszą również oko, wzbogacając przestrzeń biurową o ciekawy, unikalny design, przy którym nikt nie przejdzie obojętnie. więcej...
0.00 / 5 (0 głosów)
Dostępne wersje produktu:
Cena promocyjna: 499.00PLN 399.00PLN
Chwilowy brak na magazynieUWAGA - Produkt chwilowo niedostępny!
Udostępnij:
Proces produkcji każdej z naszych podstawek jest niezwykle czasochłonny i skomplikowany. Każdy stand wykonany jest z 3 różnych gatunków starannie wyselekcjonowanego drewna, które tworzą zwartą 20-warstwową strukturę. Tak duża ilość warstw drewna wynika z naszej troski o bezpieczeństwo sprzętu, który na nich spoczywa. Każdą, poszczególną warstwę kleimy ręcznie z kolejną, by następnie zamknąć całość w precyzyjnej formie, umożliwiającej gięcie drewna i uzyskanie ostatecznego kształtu naszego produktu. Kolejnymi etapami produkcji są cięcie pod wymiar oraz ręczna obróbka a następnie lakierowanie i konserwacja drewna. W ostatnim etapie produkcji, mocujemy do drewnianego elementu precyzyjnie gięty i frezowany stalowy uchwyt wykończony ekologiczną skórą, który umożliwia swobodne otwieranie i zamykanie laptopa oraz zabezpiecza go przed zsunięciem się ze standu.

Produkujemy w Polsce i jesteśmy z tego dumni! Wszystkie produkty powstają w naszej siedzibie położonej niedaleko Warszawy. Ciężko pracujemy nad powstaniem każdego standu od sfery projektowania aż po zapakowanie i wysyłkę do klienta. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze towary i jesteśmy w 100% ich pewni, ponieważ cały złożony proces produkcji spoczywa w naszych rękach.

Dbamy o to aby wszystkie nasze drewniane standy były wyjątkowe. Każdy nich wykonujemy z trzech starannie wyselekcjonowanych gatunków drewna, które pozyskujemy w Polsce a także wyszukujemy w najdalszych zakątkach świata.

KAŻDY NASZ STAND SKŁADA SIĘ Z DWUDZIESTU WARSTW DREWNA.

ORZECH AMERYKAŃSKI
Orzech amerykański [drewno wierzchnie, to ono stanowi o wyglądzie naszych standów] – występuje wyłącznie na środkowym zachodzie i północnym wschodzie USA i południowym wschodzie Kanady. Powszechnie znany na całym świecie jako orzech amerykański lub orzech czarny.  Ze względu na swoją charakterystyczną barwę i ciekawe usłojenie oraz świetne parametry, orzech amerykański jest niezmiernie cenionym gatunkiem drewna użytkowego. Na każdy stand przypadają 2 warstwy tego gatunku drewna.


MAHOŃ
Mahoń [użyty jako baza/wypełnienie naszych standów] – w świadomości wielu jest kojarzony z klasą i elegancją. W istocie, jak większość drzew egzotycznego pochodzenia, także mahoń jest drewnem o niezwykle wysokich walorach wizualnych. Drewno mahoniowe stosowane jest przy produkcji mebli artystycznych, jest również bardzo cenione jako drewno modelarskie w odlewnictwie. Dawniej mahoń używany był także do wyrobu przyborów kreślarskich. Na każdy stand przypada 6 warstw tego gatunku drewna.


OLCHA
Olcha [użyta jako baza/wypełnienie naszych standów] – gatunek drzewa należącego do rodziny brzozowatych. Olcha to jedno z ważniejszych drzew wilgotnych zarośli nadbrzeżnych i lasów łęgowych. Rośnie prawie na całym obszarze Europy, a także na niektórych obszarach Azji i w północno-zachodniej Afryce. Olcha osiąga wysokość do nawet 40m, posiada rozłożystą koronę. Jej drewno jest lekkie, miękkie i odporne na długie przebywanie w wodzie. Wykorzystuje się je w meblarstwie. Bardzo popularna jest również w lutnictwie. Na każdy stand przypada 12 warstw tego gatunku drewna.


PRECYZJA WYKONANIA

Powstaniu każdego naszego standu towarzyszy złożony i czasochłonny proces produkcji. Przywiązujemy ogromną wagę do każdego, nawet najmniejszego aspektu powstania naszego produktu. Do gięcia, klejenia oraz cięcia drewna używamy najwyższej klasy maszyn, które pozwalają nam robić to z dokładnością do nawet 0,01mm. Znaczną część produkcji wykonujemy, co powoli niespotykane w dzisiejszych czasach - ręcznie. Szlifowanie, lakierowanie, polerowanie i precyzyjne klejenie drewna to efekt ciężkiej pracy naszych dłoni. Każdemu naszemu drewnianemu standowi oddajemy serce!


WYMIARY
Szerokość: 520mm
Głębokość: 230mm
Wysokość: 110mm
Grubość: 10mm
Waga: 934g

POWIERZCHNIA ROBOCZA
Szerokość: 380mm
Głębokość: 230mm

Podobne do

Promocja

499.00PLN 399.00PLN
Promocja

499.00PLN 399.00PLN
Promocja

499.00PLN 399.00PLN

Kupujący ten produkt kupili także: