Mapa Świata Bewood - Magnetyczna - Olejowana - Orzech AmerykańskiMapa Świata Bewood - Magnetyczna - Olejowana - Orzech AmerykańskiMapa Świata Bewood - Magnetyczna - Olejowana - Orzech AmerykańskiMapa Świata Bewood - Magnetyczna - Olejowana - Orzech AmerykańskiMapa Świata Bewood - Magnetyczna - Olejowana - Orzech AmerykańskiMapa Świata Bewood - Magnetyczna - Olejowana - Orzech Amerykański
Mapa Świata Bewood - Magnetyczna - Olejowana - Orzech Amerykański
Mapa Świata Bewood - Magnetyczna - Olejowana - Orzech Amerykański
Mapa Świata Bewood - Magnetyczna - Olejowana - Orzech Amerykański
Mapa Świata Bewood - Magnetyczna - Olejowana - Orzech Amerykański
Mapa Świata Bewood - Magnetyczna - Olejowana - Orzech Amerykański
Mapa Świata Bewood - Magnetyczna - Olejowana - Orzech Amerykański
Drewniana mapa magnetyczna Bewood to wyjątkowy produkt dodający stylu i wizualnej głębi każdej przestrzeni.
Idealnie sprawdzą się zarówno w ciepłych pomieszczeniach mieszkalnych, jak również w tych bardziej oficjalnych miejscach, takich jak gabinety, biura czy sale konferencyjne. Wszędzie gdzie się pojawią z pewnością przykują wzrok, a pomieszczeniu gdzie zostały powieszone nadadzą szyku oraz elegancji. Z naszymi drewnianymi mapami każda przestrzeń zyska swój własny, wyjątkowy i niepowtarzalny styl i design. więcej...
Cena:1349,00PLN
Dodatki:
Montaż:
Ilość:
szt.
DostęnyProdukt gotowy do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych. 

Darmowa wysyłka od 150 zł
Drewniana mapa.
Orzech amerykański.
Magnetyczna.
Elementy drewniane naszej mapy mają 10 mm grubości. Jej realne wymiary to 2000 mm szerokości i 1180 mm wysokości. Aby ułatwić jej montaż przygotowaliśmy drukowaną w dużym formacie instrukcję dokładnie odzwierciedlającą rozmieszczenie poszczególnych kontynentów oraz wysp.
Magnetyczne PINY
i granice państw.
Opracowaliśmy innowacyjny sposób umieszczania magnetycznych znaczników bezpośrednio na powierzchni drewna. Dzięki niemu będziemy mieli możliwość zaznaczenia miejsc, które odwiedziliśmy, a nawet przypięcia zdjęć, które na pięknej drewnianej mapie utrwalą nasze wspomnienia z podróży.

By łatwiej oznaczyć ważne miejsca na mapie, każde państwo zostało oddzielone precyzyjnym grawerem. Jako opcja dostępne są także nazwy poszczególnych państw. 


zegarki drewniane
Magnetyczny montaż - zobacz film.
Nasza drewniana mapa składa się z kilkudziesięciu oddzielnych elementów – ich montaż ułatwia magnetyczny system umożliwiający korekty położenia poszczególnych fragmentów już po ich zamontowaniu. Cały system magnetycznego montażu jest dołączony do produktu. Jedyne co będzie nam dodatkowo potrzebne do zamontowania mapy to wiertarka oraz śrubokręt. Główna przewaga montażu magnetycznego nad montażem przy pomocy kleju, to możliwość korekty położenia poszczególnych kontynentów i wysp już po zamontowaniu całego systemu na ścianie. System magnetyczny dodatkowo daje nam efekt Mapy 3d, dzięki ponad centymetrowej odległości elementów drewnianych od ściany (za sprawą grubości magnesu do którego montujemy drewno).

Montaż na klej - zobacz film.
Montaż na klej, który często nazywamy również montażem „własnym”, to po prostu umieszczanie drewnianych elementów na ścianie przy pomocy kleju montażowego. Do zestawu z mapą nie dołączamy kleju oraz wyciskacza do kleju. Te produkty klient musi nabyć we własnym zakresie. Wynika to z prostego faktu - nie każdy klej nadaje się do danej powierzchni ściany. Z naszej strony zapewniamy instrukcję, w której zalecamy jakiego kleju użyć do konkretnej ściany. Tłumaczymy w niej również w jaki sposób zamontować mapę samodzielnie, ile kleju użyć i jak dobrze wymierzyć odległości pomiędzy poszczególnymi elementami.

 
Dbamy o to, aby wszystkie nasze drewniane mapy były wyjątkowe. Każdą nich wykonujemy ze starannie wyselekcjonowanego drewna, które pozyskujemy w Polsce, a także wyszukujemy w najdalszych zakątkach świata.
 
zegarki drewniane
Orzech Amerykański.
Orzech amerykański występuje wyłącznie na środkowym zachodzie i północnym wschodzie USA i południowym wschodzie Kanady. Powszechnie znany na całym świecie jako orzech amerykański lub orzech czarny.

zegarki drewniane
zegarki drewniane
 
Powstaniu każdej naszej drewnianej mapy towarzyszy złożony i czasochłonny proces produkcji. Przywiązujemy ogromną wagę do każdego, nawet najmniejszego aspektu powstania naszego produktu. Do frezowania, klejenia oraz cięcia drewna używamy najwyższej klasy maszyn, które pozwalają nam robić to z dokładnością do nawet 0,01mm. Znaczną część produkcji wykonujemy, co powoli niespotykane w dzisiejszych czasach - ręcznie.  Każdej naszej drewnianej mapie oddajemy serce.
 

Specyfikacja.

Wymiary: Szerokość: 200cm, Wysokość: 118cm, Grubość: 1cm
.
Materiały: Najwyższej klasy drewno orzechowe
Waga: ok 13 kg

W zestawie: Instrukcja obsługi, Materiały do prostego montażu, Znaczniki magnetyczne (30 sztuk)


zegarki drewniane
zegarki drewniane
zegarki drewniane
zegarki drewniane
Bezpieczne płatności:
Paczki dostarczają:
Sklep Bewood.pl prowadzony jest przez Bewood Boczkowski Fortuniak Spółka Jawna z siedzibą w Wólce ul. Parkowa 90, 05-083,
zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestr Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000894222; NIP 1182157971made with ♡ in poland Copyright © Bewood 2014-2022