Mapa Świata Bewood - Magnetyczna - Olejowana - Dąb
Mapa Świata Bewood - Magnetyczna - Olejowana - Dąb
Mapa Świata Bewood - Magnetyczna - Olejowana - Dąb
Mapa Świata Bewood - Magnetyczna - Olejowana - Dąb
Mapa Świata Bewood - Magnetyczna - Olejowana - Dąb
Mapa Świata Bewood - Magnetyczna - Olejowana - Dąb
Drewniana mapa magnetyczna Bewood to wyjątkowy produkt dodający stylu i wizualnej głębi każdej przestrzeni.
Idealnie sprawdzą się zarówno w ciepłych pomieszczeniach mieszkalnych, jak również w tych bardziej oficjalnych miejscach, takich jak gabinety, biura czy sale konferencyjne. Wszędzie gdzie się pojawią z pewnością przykują wzrok, a pomieszczeniu gdzie zostały powieszone nadadzą szyku oraz elegancji. Z naszymi drewnianymi mapami każda przestrzeń zyska swój własny, wyjątkowy i niepowtarzalny styl i design. więcej...
Cena:1499,00PLN
Dodatki:
Montaż:
Ilość:
szt.
DostęnyProdukt gotowy do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych. 

Darmowa wysyłka od 150 zł
Drewniana mapa świata.
Dąb.
Magnetyczna.
Elementy drewniane naszej mapy mają 10 mm grubości. Jej realne wymiary to 2000 mm szerokości i 1180 mm wysokości. Aby ułatwić jej montaż przygotowaliśmy drukowaną w dużym formacie instrukcję dokładnie odzwierciedlającą rozmieszczenie poszczególnych kontynentów oraz wysp.
Magnetyczne PINY
i granice państw.
Opracowaliśmy innowacyjny sposób umieszczania magnetycznych znaczników bezpośrednio na powierzchni drewna. Dzięki niemu będziemy mieli możliwość zaznaczenia miejsc, które odwiedziliśmy, a nawet przypięcia zdjęć, które na pięknej drewnianej mapie utrwalą nasze wspomnienia z podróży.

By łatwiej oznaczyć ważne miejsca na mapie, każde państwo zostało oddzielone precyzyjnym grawerem. Jako opcja dostępne są także nazwy poszczególnych państw. 


zegarki drewniane
Magnetyczny montaż - zobacz film.
Nasza drewniana mapa składa się z kilkudziesięciu oddzielnych elementów – ich montaż ułatwia magnetyczny system umożliwiający korekty położenia poszczególnych fragmentów już po ich zamontowaniu. Cały system magnetycznego montażu jest dołączony do produktu. Jedyne co będzie nam dodatkowo potrzebne do zamontowania mapy to wiertarka oraz śrubokręt. Główna przewaga montażu magnetycznego nad montażem przy pomocy kleju, to możliwość korekty położenia poszczególnych kontynentów i wysp już po zamontowaniu całego systemu na ścianie. System magnetyczny dodatkowo daje nam efekt Mapy 3d, dzięki ponad centymetrowej odległości elementów drewnianych od ściany (za sprawą grubości magnesu do którego montujemy drewno).

Montaż na klej - zobacz film.
Montaż na klej, który często nazywamy również montażem „własnym”, to po prostu umieszczanie drewnianych elementów na ścianie przy pomocy kleju montażowego. Do zestawu z mapą nie dołączamy kleju oraz wyciskacza do kleju. Te produkty klient musi nabyć we własnym zakresie. Wynika to z prostego faktu - nie każdy klej nadaje się do danej powierzchni ściany. Z naszej strony zapewniamy instrukcję, w której zalecamy jakiego kleju użyć do konkretnej ściany. Tłumaczymy w niej również w jaki sposób zamontować mapę samodzielnie, ile kleju użyć i jak dobrze wymierzyć odległości pomiędzy poszczególnymi elementami.

 
Dbamy o to, aby wszystkie nasze drewniane mapy były wyjątkowe. Każdą nich wykonujemy ze starannie wyselekcjonowanego drewna, które pozyskujemy w Polsce, a także wyszukujemy w najdalszych zakątkach świata.
 
zegarki drewniane
Dąb.
Dąb (Quercus L.) jest rodzajem drzew lub rzadziej wysokich krzewów, zaliczanym do rodziny bukowatych (Fagaceae Dumort). Należy do niego około 200 gatunków występujących głównie w strefie umiarkowanej półkuli północnej (między innymi w Polsce) oraz w wysokich terenach strefy tropikalnej. Dęby słyną z dużych rozmiarów, są to najgrubsze polskie drzewa a ich średnica może przekraczać nawet 3 metry przy wysokości dochodzącej do 25-35 metrów. Drewno dębu jest stosunkowo ciężkie i twarde, dzięki czemu znajduje on powszechne zastosowanie w stolarce budowlanej oraz meblarstwie. Jest wysoce odporny na ścieranie. Drewno dębowe jest koloru żółtobrązowego, posiada wyraźnie zaznaczoną strukturę, z charakterystycznymi dla dębu sękami.

zegarki drewniane
zegarki drewniane
 
Powstaniu każdej naszej drewnianej mapy towarzyszy złożony i czasochłonny proces produkcji. Przywiązujemy ogromną wagę do każdego, nawet najmniejszego aspektu powstania naszego produktu. Do frezowania, klejenia oraz cięcia drewna używamy najwyższej klasy maszyn, które pozwalają nam robić to z dokładnością do nawet 0,01mm. Znaczną część produkcji wykonujemy, co powoli niespotykane w dzisiejszych czasach - ręcznie.  Każdej naszej drewnianej mapie oddajemy serce.
 

Specyfikacja.

Wymiary: Szerokość: 200cm, Wysokość: 118cm, Grubość: 1cm.
Materiały: Najwyższej klasy drewno dębowe
Waga: ok 13 kg

W zestawie: Instrukcja obsługi, Materiały do prostego montażu, Znaczniki magnetyczne (30 sztuk)zegarki drewniane
zegarki drewniane
zegarki drewniane
zegarki drewniane
Bezpieczne płatności:
Paczki dostarczają:
Sklep Bewood.pl prowadzony jest przez Bewood Boczkowski Fortuniak Spółka Jawna z siedzibą w Wólce ul. Parkowa 90, 05-083,
zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestr Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000894222; NIP 1182157971made with ♡ in poland Copyright © Bewood 2014-2020