DREWNIANE ETUI DO HTC

Drewniane etui Bewood dedykowane telefonom marki HTC. Produkcję etui przeznaczonych dla smartfonów tajwańskiego potentata rozpoczęliśmy już w drugim roku istnienia. Duża popularność marki na polskim rynku zdobyta dzięki zachowaniu doskonałego stosunku ceny do jakości sprawiła, że znaczna część naszej produkcji opiera się na sprzedaży etui właśnie jej dedykowanych. Mamy przyjemność prezentować naszym klientom drewniane obudowy dedykowane kolejnym wersjom flagowców producenta z siedzibą w Tajpej. HTC jako marka od zawsze stawiała na innowacyjność, należy pamiętać o tym, że to właśnie HTC jako pierwsza firma stworzyło telefon z tak popularnym dziś systemem Android. Uważamy, że nasze drewniane etui stanowią doskonałe dopełnienie dla flagowych modeli tej marki. Nowoczesny smartfon ozdobiony eleganckim drewnianym etui - brzmi świetnie, prawda?

Wybierz model telefonu:

Panopsis Edycja Specjalna Drewniane etui BewoodPanopsis - Edycja Specjalna - Drewniane etui Bewood Edycja limitowana 91 szt.

119.00PLN
Etui Bewood Unique 4 Żywioły OgieńEtui Bewood Unique - 4 Żywioły - Ogień BestsellerEdycja limitowana 25 szt.

169.00PLN
Etui Bewood Unique 4 Żywioły PowietrzeEtui Bewood Unique - 4 Żywioły - Powietrze Edycja limitowana 34 szt.

169.00PLN
Etui Bewood Unique 4 Żywioły WodaEtui Bewood Unique - 4 Żywioły - Woda Edycja limitowana 34 szt.

169.00PLN
Etui Bewood Unique 4 Żywioły ZiemiaEtui Bewood Unique - 4 Żywioły - Ziemia Edycja limitowana 47 szt.

169.00PLN
Etui Bewood Unique Planets JowiszEtui Bewood Unique - Planets - Jowisz BestsellerEdycja limitowana 4 szt.

169.00PLN

Drewniane obudowy do HTC

Tworząc markę Bewood, wiedzieliśmy, że chcemy produkować rzeczy wyjątkowe i niespotykane. Chcieliśmy stworzyć coś czego jeszcze na polskim rynku nie było. Wybór padł na drewniane etui i z perspektywy lat okazał się trafną decyzją. Od razu wprowadziliśmy nowe standardy bowiem drewniane obudowy, które były na rynku przed naszymi wyrobami, różniły się dwoma zasadniczymi kwestiami - nie były wyprodukowane w Polsce, nie były też wystarczająco dobre jakościowo. Przywiązujemy niezwykłą uwagę do doboru surowców oraz materiałów, z których powstają nasze drewniane etui. Komponenty potrzebne do produkcji naszych drewnianych obudów pozyskujemy ze Stanów Zjednoczonych czy Skandynawii. Drewno importujemy z najdalszych zakątków świata, współpracując na stałe tylko ze sprawdzonymi dostawcami. Przez lata nabyliśmy niezbędne doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam wytwarzać produkty wysokiej klasy, które są przy tym również atrakcyjne wizualnie. Wierzymy, że drewniane etui Bewood to produkty na najwyższym poziomie.

Filtry
99PLN 169PLN
POTRZEBUJESZ POMOCY?

Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji 
od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00

662 696 696
Koszt połączenia według taryfy operatora
Bezpieczne płatności:
Paczki dostarczają:
Sklep Bewood.pl prowadzony jest przez Bewood Boczkowski Fortuniak Spółka Jawna z siedzibą w Wólce ul. Parkowa 90, 05-083,
zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestr Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000894222; NIP 1182157971made with ♡ in poland Copyright © Bewood 2014-2020