Bewood to polski producent drewnianych akcesoriów do urządzeń mobilnych. Produkujemy drewniane obudowy do telefonów wykonane z drewna krajowego ale także z pochodzącego z najdalszych zakątków całego świata. W naszej ofercie można znaleźć dąb czy sosnę, ale także egzotyczne odmiany palisandra czy bambusa. Stawiamy na naturę, nawet siedziba naszej firmy znajduje się w otulinie Puszczy Kampinoskiej.
W naszym przekonaniu drewno to bardzo szlachetny materiał, który ma nieograniczone możliwości i pozwala kreować bardzo eleganckie produkty, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Istnieje możliwość personalizacji etui poprzez złożenie zamówienia na grafikę, która ma znaleźć się na obudowie. Nasze produkty powstają z dokładnością do nawet 0,01 mm. Przy takiej precyzji nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.
Bewood to przede wszystkim historia przyjaźni dwóch chłopaków z Warszawy – Maćka i Michała – ,którzy już na studiach mieli marzenie stworzenia własnego biznesu. Nasz pomysł został odłożony na jakiś czas, ale kiedy spotkaliśmy się po kilku latach wiedzieliśmy, że to jest ten moment, by zrealizować nasze marzenia.
Główną wartością naszej firmy jest to, że opiera się na przyjaźni i pasji. Obaj mamy te same wartości w życiu i to pozwala nam w sposób harmonijny i spójny rozwijać naszą działalność. Mamy duże przekonanie, że firma to nie sam produkt, czy usługa to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą, a także podejście do klienta. Dla nas każdy klient jest bardzo ważny i dlatego traktowany bardzo indywidualnie, dbamy o jak najwyższy standard naszej pracy i obsługi klienta.
Bewood to perfekcja w każdym calu, dopracowanie wszystkich szczegółów. Dziś skupiamy się na drewnianych etui do telefonów, ale już mamy kolejne pomysły.
Zaufali nam
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI GWARANTUJĄ
PACZKI DOSTARCZAJĄ

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER I ODBIERZ
10 ZŁ
NA ZAKUPY

ZAPISZ SIĘ A OTRZYMASZ:
→ RABAT NA PIERWSZE ZAKUPY!
→ INFORMACJE O NOWOŚCIACH
→ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
→ NIE PRZEGAPISZ ŻADNEJ PROMOCJI

ZAPISUJĄC SIĘ WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZESYŁANIE INFORMACJI HANDLOWYCH I MATERIAŁÓW DROGĄ ELEKTRONICZNĄ.