FAQ

CHCIAŁBYM ZAMÓWIĆ ETUI Z WŁASNYM GRAWEREM. CZY TO MOŻLIWE?
Oczywiście! Realizujemy zamówienia w pełni spersonalizowane. Każde kalkulujemy indywidualnie – omawiamy i konsultujemy by zaspokoić oczekiwania naszych Klientów.
CZY PROWADZICIE SPRZEDAŻ HURTOWĄ?
Tak. Jesteśmy w stanie zaopatrzyć Wasz sklep w dowolną ilość naszych produktów. Do każdego zamówienia, także hurtowego, podchodzimy indywidualnie. W przypadku zamówień hurtowych konsultujemy i oceniamy czas produkcji i dostawy.
W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZAPŁACIĆ ZA ZAKUPY?
Możesz wybrać pomiędzy 3 metodami bezpiecznych płatności.

  • Przelew bankowy. Płatność bezpośrednio z Twojego banku na konto bewood.
  • Przelewy24 – największa w Polsce ilość metod płatniczych. Łącznie na platformie Przelewy24 dostępnych jest już 114 automatycznie obsługiwanych banków zapewniających klientom bezpieczne i wygodne zakupy.
  • PayPal – amerykańska firma oferująca usługi płatnicze umożliwiające firmom i klientom indywidualnym posiadającym adres e-mail wysyłanie oraz odbieranie płatności przez Internet. PayPal działa na zasadzie wirtualnej portmonetki.

KIEDY ZOSTANĄ POBRANE OPŁATY Z MOJEGO KONTA?
Bewood obsługuje płatności za pomocą platform Przelewy24 i Paypal. Pobranie opłat w obu przypadkach następuje automatycznie. Jeżeli z jakiegoś powodu zamówienie zostanie anulowane otrzymasz całkowity zwrot poniesionych kosztów.
W przypadku płatności poprzez przelew bankowy opłata zostanie pobrana w momencie akceptacji wykonywanego przelewu poprzez Internet, bank lub pocztę tradycyjną.
POSZUKUJĘ NUMERU KONTA BANKOWEGO BEWOOD – GDZIE GO ZNAJDĘ?
Pełne dane firmy dostępne są w Regulaminie naszego serwisu. Natomiast nic nie sprawia nam więcej radości jak pomoc naszym klientom dlatego podajemy dane także tutaj:

BANK: mBank S.A.

NAZWA FIRMY: bewood Sp. z o.o. Sp. k.

ADRES: Ul. Parkowa 90, Wólka 05-083

KONTO KRAJOWE: 11 1140 2004 0000 3202 7730 1436

IBAN: PL11 1140 2004 0000 3202 7730 1436

SWIFT CODE: BREXPLPWMBK

CZY PŁATNOŚĆ NA BEWOOD.PL JEST BEZPIECZNA?
Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Wszystkie płatności na bewood realizowane są przy użyciu najnowocześniejszych technologii, dających pełną gwarancję najlepszej jakości obsługi technicznej.
CZY MOJE DANE OSOBOWE BĘDĄ CHRONIONE?
Gwarantujemy pełną ochronę danych osobowych. Pozostaną one niejawne i nie dostaną się w niepowołane ręce. Więcej informacji uzyskasz zapoznając się z naszą polityką prywatności.
JAKI JEST CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA?
Każde zamówienie jest dla nas priorytetem. Zamówienia realizujemy od 1 do 3 dni roboczych. Do tego czasu trzeba doliczyć także czas wysyłki w zależności od wybranego wariantu dostawy towaru.
Wyjątkiem są zamówienia indywidualne – na zamówienie (spersonalizowane). Na takie zamówienia rezerwujemy sobie czas ok 5 dni roboczych.
SKĄD BĘDĘ WIEDZIEĆ, ŻE MOJE ZAMÓWIENIE ZOSTAŁO WYSŁANE?
Po dokonaniu zakupu otrzymasz potwierdzającą wiadomość mailową. W momencie odebrania Twojej przesyłki przez firmę kurierską zostanie wysłana wiadomość z numerem listu przewozowego na podstawie którego możliwe jest śledzenie losów swojej przesyłki. Wysyłamy także wiadomość informacyjną o realizacji zamówienia.
W przypadku realizacji zamówienia poprzez przesyłkę pocztową – po nadaniu przesyłki wysyłamy wiadomość mailową z informacją o realizacji zamówienia.
JAK MOGĘ ŚLEDZIĆ MOJE ZAMÓWIENIE?
Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas numer zamówienia. Na jego podstawie łatwo ustalisz, co aktualnie dzieje się z Twoją przesyłką. Status zamówienia jest również dostępny dla osób posiadających swoje konto w serwisie bewood.pl, w zakładce “moje konto”.
CZY MOGĘ ANULOWAĆ ZAMÓWIENIE?
Do momentu wysłania zamówienia możliwe jest jego anulowanie. Niezależnie od przyczyny. Po odebraniu przesyłki przez kuriera, nie możemy już usunąć zamówienia. Akceptujemy jednak zwroty. W celu anulowania zamówienia prosimy o kontakt.
Nie jest możliwy zwrot ani anulowanie zamówienia spersonalizowanego – złożonego na zamówienie o konkretnych wytycznych i wskazaniach co do produkcji.
CZY MOGĘ ODEBRAĆ OSOBIŚCIE ZAMÓWIENIE?
Szanowny Kliencie! Cały czas pracujemy nad rozwojem naszej firmy. Już wkrótce będziesz mógł osobiście odbierać swoje zamówienia.
ILE ZAPŁACĘ ZA PRZESYŁKĘ?
Pełną ofertę usług transportowych znajdziesz w zakładce → dostawa.
CZY PLANUJECIE ROZSZERZYĆ OFERTĘ O NOWE MODELE? JEŻELI TAK TO KIEDY?
Każdego dnia zastanawiamy się czym nowych Was zaskoczyć. Każdego dnia możesz spodziewać się nowych modeli, wzorów, a przede wszystkim oryginalnych rozwiązań. Taki jest bewood.
CZY MOŻNA GDZIEŚ “NA ŻYWO” OBEJRZEĆ RZECZY?
Jasne Kliknij tutaj i zobacz gdzie możesz zobaczyć nasze etui.
POSIADAM KOD RABATOWY – JAK MOGĘ GO UŻYĆ?
Kod rabatowy zrealizujesz w Koszyku w momencie składania zamówienia. Wystarczy go wpisać i aktywować.
Zaufali nam
Zaufali nam

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER I ODBIERZ RABAT
10%
NA ZAKUPY

ZAPISZ SIĘ A OTRZYMASZ:
→ RABAT NA PIERWSZE ZAKUPY!
→ INFORMACJE O NOWOŚCIACH
→ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
→ NIE PRZEGAPISZ ŻADNEJ PROMOCJI

ZAPISUJĄC SIĘ WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZESYŁANIE INFORMACJI HANDLOWYCH I MATERIAŁÓW DROGĄ ELEKTRONICZNĄ.